Musiałem się z tym przespać. "Włączyłem" rano tvn24. Kuzniar i Petru rozmawiają o gospodarce. Wyłączyłem telewizor. Próbuję doczytać "Żołnierzy Wyklętych". Ciężko idzie. W głowie ciągle ta mysl.........to był także mój Prezydent.
35
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze