Cichy kącik
Ja jestem najważniejsza
6 obserwujących
279 notek
144k odsłony
  899   3

Niektórych całkiem pogięło

Biała zastawa francuska jest rasistowska. Długo żyję, a jednak w najśmiejszch oczekiwaniach nie pomyślałabym, że o czymś takim przeczytam.


Białe jest rasistowskie

Po co ktoś to robi? Co chce osiągnąć, bo nie rozumiem. Może chcą wszystko wywrócić do góry nogami, może chcą mieć swoje pięć minut. Bycie kontrowersyjnym dla jednych, to być za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności, czy obciachu, ale żeby czepiać się białch talerzy, no przepraszam. Komuś odwaliło i to mocno.


"Biała zastawa stołowa jest rasistowska - stwierdziła Cohen podczas tzw. tygodnia doktoranckiego, organizowanego przez Instytut Sciences Po Paris w czerwcu br. "Francuski posiłek jest często przedstawiany jako narodowy rytuał, w którym wszyscy obywatele mogą uczestniczyć na równych zasadach" - tymczasem tak nie jest - podkreśla Cohen w nagraniu obejrzanym przez ponad pół miliona widzów."

Czyli ktoś, kto ma ciemny kolor skóry nie może jeść z białego talerza, to dajcie mu czarny, niech ma.

Ludziom w głowach się przewraca, bo dla mnie to jest nienormalne, jak wiele innych rzeczy, które próbuje się przemycać pod płaszczykiem tolerancji, akceptacji i nowomowy. 

Ameryka jest awangardą i w końcu na tej awangardzie się przewróci, bo ile można pleść trzy po trzy.


Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości