Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
90 notek
77k odsłon
  193   0

Innowacja pod wirtualną jarmułkę marekszafran'a - taki marketing

Wikipedia: Jarmułka.
Wikipedia: Jarmułka.

Technologie, Badania i rozwój

Jakie oddziaływanie na materię, taki patent.

Przesłanka: Wielki Wybuch powstrzymamy i kosmolot szybszy od światła poruszymy.

Napisał do mnie niedawno salonowy komentator marekszafran wskazania w idei i miary:

... Słyszałem, że wyprawa na Marsa odbędzie się dzięki geniuszowi polskich inżynierów, którzy zbudują statek kosmiczny z Najlepszego na Świecie Polskiego Grafenu. Źródłem energii będzie oczywiście napęd fotonowy, skonstruowany na bazie Najlepszego Na Świecie Polskiego Niebieskiego Lasera. A gdyby miało dojść do kolizji z jakimś meteorem czy z jakimś kosmicznym okruchem - to zadziała niezawodnie ten wasz Unikatowy i Jedyny Taki na Świecie pochłaniacz Złej Energii, znaczy ten wasz Epart...

- I uchylając wirtualnej jarmułki, pozdrowił najserdeczniej.

Pęd fotonów jest uwzględniany w idei napędu kosmicznego jednak metoda jest słaba naturą siły. Natomiast nie ma jeszcze technologii i techniki wykorzystującej samą naturę przemieszczanie się fali elektromagnetycznej w próżni w napędzie z obiegiem zamkniętym ozn. @:

[ * ~  > @ ( ~ OH2:e ~ ) ~  > @ ] >
[energia][sterowanie]
[ ładownia ][ biomoduł ][ kokpit ]>
[energia][sterowanie]
[ * ~  > @ ( ~ OH2:e ~ ) ~  > @ ] >

Gdzie (OH2:e) to zbiornik z ujemnie naelektryzowaną wodą wrażliwą na elektromagnetyczny ruch. Być może jest możliwa wewnętrzna w napędzie korpuskularno-falowa gąsienica względem próżni fizycznej, jak w dalekim poglądzie, ma zewnętrznie, względem gruntu, czołg?

Zatem polecam poprzez marekszafran'a inżynierom izraelskim pozyskanie patentu - "Elektryzowanie wody - szkic ideowy schematu układu technicznego". Wyciągnięcie elektronów z ziemi umożliwi kreowanie technologii i techniki z nadmiarem ujemnego ładunku elektrycznego w tym być może osłony przeciw promieniowaniu kosmicznemu? Zatem życzę kapitału pod jarmułkę od inwestorów na wdrożenie patentu w kosmicznym przemyśle, choćby na początku w zastosowaniu na tej Ziemi.

W tym ułożeniu, aby powstrzymać Wielki Wybuch potrzeba odkrycia innych form ruchu, zachowujących widzialny obraz ruchu zwanego Wszechświatem tak, aby była spełniona zasada zachowania ruchu.

ps.
Studium eksperymentu w oparciu o wybrany przykład innowacji.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie