Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
233 notki
98k odsłon
  413   0

Czy Rosja ma lepszych fizyków?

Igor Janke napisał notkę pod tytułem "Stop biznesowi z Rosją!", nawiązującą do idei "Stop doing business with Russia", która narodziła się w internecie. Zatem czy jest to kreatywna idea profuturo, rodzicielka startupów, matka innowacji - rynkowa potrzeba wskazująca na domenę inwestycji i miarę zysku, wyzwanie dla nauki, biznesu i polityki? Nie ma takiej polityki, która byłaby silniejsza od fizyki. Prezydent Federacji Rosyjskiej i Rosja wygra w domenie biznesu jeżeli ma lepszych fizyków.

Skala rosyjska

Domena biznesu oparta jest na zaangażowaniu przedsiębiorczości w realizacji potrzeb. Przedsiębiorczość to zmaganie się z fizyczną naturą na tej Ziemi, z materią i energią, w przestrzeni i w czasie. Coś nic nie słychać, że na rynku rośnie impet eksplozji konkurencyjności ciągnącej ceny w dół i więcej, a startupy innowacji rosną na rynku jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Elon Musk kręci się w kółko pomiędzy domeną kosmiczną, elektromobilnością automobilową i domeną ICT.

Metodą ICT dokonano reprezentacji materialnych produktów i usług w multimedialną informację. Czy w drugą stronę to zadziała? Bitami chleba się nie upiecze. Samochodu nie zatankuje. Domu nie ogrzeje. Internet i pieniądz wymaga energii elektrycznej.

ps.
Stop biznesowi z Rosją!


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka