Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
356 notek
113k odsłon
  132   0

Wielkie oświadczenie Donalda Trumpa - dotyczyć będzie Ukrainy?

Idea wielkiego oświadczenia Donalda Trumpa
Idea wielkiego oświadczenia Donalda Trumpa

Polityka, Świat

Skala Trumpa

Przesłanka: plakat idei, 2022 r.
*
Donald Trump poinformował, że zamierza "wygłosić bardzo wielkie oświadczenie we wtorek 15 listopada" br. Media spekulują, że będzie dotyczyć ponownego kandydowania na prezydenta USA.

Kluczem do zagadki jest określenie "wielkie" względem Trumpa? Ponowne kandydowanie nie wydaje się aż taką ideą by była "wielka", a tym bardziej "bardzo wielka". Może zawiązał inicjatywę inwestorów, która sfinansuje lot w obie strony amerykańskich astronautów na Marsa (za jego kadencji głoszono, że to koszt rzędu $10 mld), i której będzie liderem? Mars to raczej "uklepana" idea w USA. Może ogłosi, że przeprowadza się do Jerozolimy?
*
Wiadomość z przyszłości:

W tym ułożeniu Donald Trump ogłasza, że jest za ideą wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych. I w przemówieniu zawierającym "wielkie oświadczenie" wyjaśnia, że to jest jego osobiste republikańskie przesłanie dla Ukrainy. I wskazuje, że będzie to wymagało dłuższego czasu oraz wielu różnych badań. Zagadnienie globalne ujął w idei "Air Force One". Natomiast na końcu przemówienia dodał, że jeżeli idea byłaby podjęta, to on jest za przeniesieniem z Nowego Jorku do "stanu Ukraina" na Krym siedziby ONZ.

image

Siedziba ONZ w Nowym Jorku

Po oświadczeniu media spekulują, że Trumpowi nie chodzi tylko o scenariusz przeniesienia "Kwatery główna ONZ" na Krym do "stanu Ukraina", ponieważ byłoby to i tak w ramach Stanów Zjednoczonych, ale o ideę planu budowy wieżowców na Krymie za siedzibą ONZ, jak Trump Tower.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale