14 obserwujących
138 notek
132k odsłony
  111   0

Czy PO i Lewica dąży do delegalizacji na terytorium RP .…

Czy PO i Lewica dąży do delegalizacji na terytorium RP m.in. wszelkich zabezpieczeń przed nieuprawnionym wejściem na teren prywatny…..

           Wobec sprzeciwu opozycji (m.in. PO-Lewica) i sprzyjających im mediów w zakresie wybudowania na wschodniej granicy RP z Białorusią „zapory”, w tym także wspomagających systemów elektronicznych oraz pochwalania, czy wręcz zachęcania imigrantów ekonomicznych będących na terenie Białorusi do przekraczania granicy RP, w tym niszczenia infrastruktury granicznej, a następnie udzielania im ochrony międzynarodowej na terytorium RP pomimo popełnienia przez nich przestępstw m.in. z art.264 kk (przekroczenie granicy), art.288 kk (niszczenie, uszkadzanie lub czynienie rzeczy niezdatną do użytku),

należy zasadnie założyć, że w/w opozycja jest także za delegalizacją:

- na terytorium RP wszelkich zabezpieczeń materialnych i elektronicznych (m.in. płoty, mury, kamery, monitoring, zamków do drzwi itd.) chroniących obywateli lub podmioty prawne przed nieuprawnionym wejściem na ich teren prywatny.

- art.193 kk „Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

          Zapewne zwolennicy w/w opozycji już obecnie we własnym zakresie będą w dowód poparcia w/w programu, aby dać przykład innym, sami rozbierać, niszczyć zabezpieczenia materialne i elektroniczne swoich posesji i mieszkań, usuwać zamki w drzwiach oraz przyjmować jako gości osoby, które będą chciały, np. trochę zamieszkać lub przebywać w ich domu, mieszkaniu, posesji, np. sąsiadom, bezdomnym, bezrobotnym, potrzebującym itd…….


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale