104 obserwujących
762 notki
1209k odsłon
  1775   11

Najwięksi rasiści w Ameryce

Po wygraniu wyborów rok temu Demokraci przejęli władzę w USA, w tym bardzo ofensywne tzw. Progresywne skrzydło złożone z fanatyków walczące o prawa wszelkich uciśnionych mniejszości. Jak wszyscy inni fanatycy doprowadzili swoje idee do pełnej karykatury, na zasadzie - skoro są emocje, to rozumu już nie trzeba ! Dlatego tych progresistów nazywam Oszalałym Lewactwem. Uwaga - określenia Lewactwo używam z braku bardziej ścisłego, ponieważ z klasyczną społeczną Lewicą to bractwo ma niewiele wspólnego.

Zjawisko to jest bardzo groźne i rozpowszechnione, tutaj chcę zająć się tylko stosunkiem OL do edukacji murzyńskiej młodzieży (określenie Murzyn w języku polskim pozbawione jest akcentu pejoratywnego, stąd uważam, że mam pełne prawo go używać, nie przejmując się poprawnym politycznie popłakiwaniem). W Oregonie i Północnej Kalifornii mogliśmy zaobserwować dwie absurdalne próby "ułatwienia nauki" właśnie Murzynom, pierwsza z nich miała miejsce już wiele lat temu. Ponieważ murzyńska młodzież używa w rozmowach między sobą slangu, wywodzącego się z języka angielskiego, choć praktycznie niezrozumiałego dla reszty, ówcześni "dobroczyńcy" w stanowych oświatowych władzach zaproponowali, aby szkolną naukę prowadzić w tym slangu.  No bo po co biedni Murzyni mają się męczyć z nauką obcego dla nich jęz. Angielskiego (praktycznie już Amerykańskiego). Na szczęście znaleźli się myślący ludzie , którzy wytłumaczyli reszcie, że w ten sposób osiągnięto by pełną izolację społeczną grupy młodzieży, która nie potrafiłaby się porozumieć z resztą rówieśników oraz społeczeństwa. Z oczywistymi tego skutkami, czyli bezrobociem i wykluczeniem społecznym !

Aktualnie OL podjęło kolejną próbę "uszczęśliwienia" młodzieży już nie tylko murzyńskiej, ale i z innych mniejszości. W ich narracji matematyka nauczana w szkołach jest nieprawidłowa, ponieważ została stworzona przez wrednych białych samców w celu poniżenia reszty Ludzkości,  dlatego powinno się zaprzestać jej nauczania.  Lewaccy "geniusze inaczej" oczywiście nigdy w życiu nie słyszeli o wielkich matematykach Hinduskich, którzy wymyślili pojęcie " 0 " oraz Arabskich, rozwijających choćby algebrę (nazwa arabska). Po drugie, znów zaprzestanie nauczania młodzieży matematyki będzie skutkować natychmiastowym wykluczeniem społecznym, ponieważ matematyka nie tylko jest podstawą wszelkich nauk ścisłych, ale również jest niezbędna w życiu codziennym w gwałtownie rozwijającym się społeczeństwie w nowoczesnej Cywilizacji Naukowo-technicznej. Inaczej mówiąc, absolwenci takich "przyjaznych szkół" automatycznie sa pozbawieni szans na nie tylko dalszą edukację na wyższym poziomie, ale i zdobycie jakiejkolwiek sensownej pracy.

Przy okazji wychodzi z tych "Dobroczyńców" głęboko utajony Rasizm, ponieważ jasno widać, że  traktują swoich podopiecznych jako stado matołów, zdatnych tylko do kopania rowów.  W ich ciasnym fanatycznym świecie Barack Obama, Condoleezza Rise  czy Powell ( szef Sztabu Generalnego) są tylko uciążliwymi wyjątkami z obrazu biednej i głupiej klasy społecznej, nad którą z troską się pochylają. Nie wiem, czy taka łajdacka postawa spowodowana jest próbą leczenia kompleksów niższości, czy cynicznym interesem polegającym na hodowli trzódki, którą trzeba się opiekować i robić dzięki temu karierę "wielkiego dobroczyńcy", ale jest to przykładem wyjątkowego Rasizmu !

Innym przykładem z kolei wyjątkowej ogólnoświatowej obłudy jest znana afera z zakupem przez Zachodnie koncerny kobaltu wydobywanego w Kongu . Rzecz w tym, że przy wydobyciu kobaltu władze kongijskie masowo stosują przymusową pracę dzieci, czyli praktycznie nieletnich niewolników. Cały świat w świętym oburzeniu potępił łajdacką politykę tych koncernów, zapominając przy tym o małym drobiazgu. Konkretnie o potępieniu samych władz Konga, które zamiast zorganizować normalne wydobycie kobaltu z wykorzystaniem najemnych pracowników, jak to sie robi na całym świecie wolą zagonić do przymusowej pracy dzieciaki, nie płacąc im za to.  No ale te władze składają się z Murzynów, czyli aktualnych "Świętych krów" chronionych przez Oszalałe Lewactwo i nikt nie ma odwagi powiedzieć oczywistej prawdy.

Ponieważ jestem ogólnie raczej optymistą, mam niepłonną nadzieję, że obecna fala obłudy i łajdactwa wywołana epidemią kretyńskich pomysłów OL w końcu minie, wyparta przez powszechne oburzenie normalnych ludzi, którym te cwaniaki chcą robić wodę z mózgu, aby przy okazji uwić sobie wygodną posadkę.

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka