Rozważania biblijne
WOLNOŚĆ I PRAWDA
7 obserwujących
95 notek
36k odsłon
190 odsłon

Demoniczne nauki

Wykop Skomentuj

 
Wróciłem wczoraj z pracy z kompletną pustką w głowie. Uznałem, że w czwartek, czyli dzisiaj nie ukaże się notka na moim blogu, bowiem jak to mówią - z pustego i Salomon nie naleje. Byłem straszliwie zmęczony, zatem położyłem się i natychmiast zasnąłem. Może to wynik zmiany stylu życia pięćdziesięcioletniego wiejskiego chłopa, który przez trzydzieści lat pracował w systemie zmianowym, aż tu nagle przyszło zmierzyć się organizmowi  z kompletnie inną rzeczywistością. Póki organizm się nie przestawi , musi na zmiany jakoś odreagować. Obudziłem się po około dwóch godzinach, z dwoma tematami w głowie. Który wybrać? Nim zabrałem się do pisania, zajrzałem na YT, żeby ogarnąć ewentualne komentarze. Oto co tam ujrzałem;


image

Powyższego screena poprawiałem cztery razy, bowiem co i rusz zauważałem w naszych wypowiedziach jakby jednakową TOŻSAMOŚĆ. Proszę zwrócić uwagę, że zarówno Jacek jak i ja, użyliśmy tego samego słowa PODSUNĄĆ, choć absolutnie nie miałem o tym zielonego pojęcia, dlatego wpierw moją wypowiedź podkreśliłem kolorem czerwonym, by następnie dodać niebieski.


Jak wspominałem wcześniej, obudziłem się z dwoma notkami w głowie . Jedna dotyczyła NIEBIOS , a druga  stoczonej kilka lat temu internetowej walki , z pojawiającym się zarzewiem biblijnej PRAWDY,  która została objawiona  wówczas w DUCHU pewnemu środowisku,  a którą to PRAWDĘ  poznałem kilka lat później , poprzez studium  oryginalnych biblijnych tekstów.  Póki osobiście nie zapoznałem się z biblijną prawdą,  uznawałem  wspomniane środowisko  za osoby głoszące DEMONICZNE NAUKI, by następnie osobiście doświadczyć , że MYLIŁEM SIĘ co do nich , albowiem na ówczas moja wiedza pochodziła jedynie ze studium SFAŁSZOWANYCH biblijnych przekładów, oraz nauk wyniesionych z lekcji religii, czy też kościelnych nauczań.


Nim zajrzałem na YT, już jakby postanowiłem  w swojej świadomości, że jednakowoż napiszę o NIEBIOSACH, a ściślej o czymś co nazywam PRZESTAWIANIEM NIEBIOS , uznając to w swym sercu jako temat arcy ciekawy. Kiedy zobaczyłem na YT Jacka komentarz, natychmiast zdanie zmieniłem, albowiem ujrzałem jak na dłoni, iż duch wskazuje temat dotyczący  demonicznych nauk.


Nim przejdziemy do meritum, muszę jeszcze państwu się przyznać do następującej rzeczy. Otóż kiedy zorientowałem się jak potwornie pofałszowano biblijne teksty, wielokrotnie zwracałem się do naszego OJCA z prośbą, ażeby prowadził mnie drogą prawdy, gdyż obawiałem się, że sam sobie z tym FAŁSZEM przenigdy nie poradzę, choć sam właściwie  nie wiem  czego się obawiałem, bowiem w tamtym czasie biblijnie i naukowo zdobytą wiedzę, zachowywałem jedynie sam dla siebie, bo nikt na świecie nie chciał o tym słyszeć. Byłem wówczas kilkakrotnie jakby prześwietlany, czy też skanowany. Doświadczenie to polegało na tym, że kiedy leżałem w łóżku, nie stąd ni zowąd pojawiała się w moim wnętrzu niesamowita jasność, która przesuwała się wolno od głowy w kierunku stóp, ukazując mi jakby przed oczami, że nie ma we mnie nic, prócz owego światła.

Wszystko to działo się jeszcze przed inicjacją internetowych blogów, a jeśli mam być szczery, to absolutnie nie miałem zamiaru zakładania jakichkolwiek blogów czy kanałów YT, albowiem jakiś rok czy dwa wcześniej, wszystko co niegdyś zamieściłem w internecie w obojętnie jakiej kwestii, a o czym tylko  pamiętałem - pousuwałem, uznając to za jakieś dyrdymały nie wnoszące absolutnie niczego do świadomości internetowej społeczności, a z  dobrodziejstw internetu można powiedzieć ,  że  ZREZYGNOWAŁEM, ograniczając się jedynie do stron,  umożliwiających biblijne studium.


Obecnie  skanowany już nie jestem, co nie ukrywam stało się powodem mego niepokoju, i nawet pojawiały się we mnie myśli, że trzeba przestać gadać na blogach, bo jeśli zasiało się we mnie jakieś ziarno FAŁSZU, to nawet o tym nie wiem i stanę się kolejnym nieświadomym oszustem,  a przecież tego właśnie nie chcę.  Dopiero teraz zakumałem w czym rzecz, bowiem nasz Ojciec nie objawia nam wszystkiego jak krowie na rowie, stymulując nas w ten sposób do logicznych analiz, przez co UCZYMY się samodzielności, i co najważniejsze, zostaje nam niejako przywrócona wiara w samych siebie, której to nas  w tym świecie pozbawiono.Zauważyłem, że teraz jestem jakby poddany innym testom, mianowicie czy będę podążał za wskazówkami ducha, czy też za własnym EGO. Jak dla mnie dowodami na powyższą tezę, są historie związane z lukaszem i dzisiejsza z Jackiem, a także  z wszystkimi innymi osobami, które opisałem na swoich blogach, z czego część to postaci POZYTYWNE chodzące w duchu naszego Ojca, a pozostała część stanowi  dokładne tego przeciwieństwo.


W tym momencie będę pisał  o kwestii, która kilka sekund temu absolutnie nie była brana przeze mnie pod uwagę, odnośnie tej notki, i nie miałem żadnej świadomości, że o tym napiszę. Absolutny przypadek, który jest wynikiem końcówki wyżej zapisanego zdania, której notabene miało nie być;  a pozostała część stanowi  dokładne tego przeciwieństwo.
Otóż szanowni państwo, z tej końcówki owego zdania wyłania się temat, znany z wszelkich religii jako GRZECH PRZECIW DUCHOWI. Zatem teraz najkrócej jak można, postaram się wyjaśnić na czym polega ów „GRZECH”, bowiem temat ten z tego co mi wiadomo był poruszany wielokrotnie na rozmaitych internetowych forach, a wątpliwości jak dotąd nie zostały jednoznacznie rozwiane;

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale