1 obserwujący
13 notek
3020 odsłon
  102   0

Medialne ctr+c, ctrl+v, czyli błyskotliwe anegdotki Onetu

Onet.pl- zdjęcie na licencji creative commons
Onet.pl- zdjęcie na licencji creative commons
Rzecz o tym jak to Andrzej Gajcy z Onetu "inspirował" się Robertem Mazurkiem z RMF.

25.05. red. Robert Mazurek w 11. minucie wywiadu z posłem Sławomirem Neumannem rzekł w swoim stylu "błagam, idźcie na tych kolanach do Wrocławia, poproście Schetynę żeby się odobraził (...) z paczką cygar (...) Pali Pan cygara?- zapytał. Gdy usłyszał odpowiedź negatywną, odpowiedział- to nie wie Pan, które dobre, ale jakby ktoś wiedział to wyślijcie temu Schetynie cygara, bo należą mu się".

Dzień później, 26., red. Andrzej Gajcy z, jak mówią złośliwi, der Onet, w połowie wywiadu z Grzegorzem Schetyną zapytał "może partia, pana koledzy, powinni pójść w pielgrzymkę do Wrocławia, z cygarem w ręku i butelką dobrej whisky i prosić Grzegorz pomóż ratuj?"- z widocznym na twarzy samozadowoleniem ze swojej błyskotliwości.

Piękny jest ten odtwórczy intelekt liderów opiniotwórczych opozycyjnych mediów. Z takim zapleczem medialnym pełnym tuzów intelektu Platforma z Tuskiem na pewno wygra wybory. Tylko Tomasza Lisa szkoda, ale jak znowu przegrają to będziemy wiedzieli co było przyczyną- niewystarczające wsparcie mediów, osłabione szeregi liberalno-lewicowych publicystów.

Źródła:

wywiad z Neumannem https://youtu.be/2-PvnN66eVw?t=664

wywiad ze Schetyną https://youtu.be/smwz36n7L3E?t=440

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale