5 obserwujących
1119 notek
218k odsłon
84 odsłony

Ryby [19.02-19.03]

Wykop Skomentuj

W tym roku Ryby będą się koncentrować głównie na tworzeniu planów na bliższą i dalszą przyszłość. Jeżeli dręczyły je jakieś nierozwiązane sprawy, to teraz uda się Rybom albo wreszcie je załatwić, albo przestać się nimi przejmować i ruszyć dzielnie naprzód.

Miłość. Może się okazać, że samotne Ryby właśnie teraz spotkają kogoś, z kim zechcą spędzić dalsze życie. Ryby mające już partnerów postawią na pracę nad udoskonaleniem relacji.

Praca.W tej sferze przyjdzie czas na stworzenie konkretnych planów na najbliższe miesiące i lata. Ryby zajmą się tym, do czego zwykle nie mają głowy, czyli planowaniem strategicznym. I będzie im to dobrze wychodziło!

Zdrowie. Ryby dostają przypływu energii i chęci do działania, a zdrowie nie będzie im w tej aktywności przeszkadzać. Wręcz przeciwnie, osoby urodzone pod tym znakiem będą się teraz czuć wyjątkowo dobrze.

Źródło: Kalendarz polski

Leszek Kołakowski nie widział nic złego w pragnieniu sławy. Ale stawiał dwa warunki. Po pierwsze, sławę należy zdobyć, czyniąc dobro. Po drugie, dążenie do niej nie może się stać obsesją.


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości