0 obserwujących
4 notki
17k odsłon
  789   0

Marcin Rosół spędził urlop u Rysia

Marcin Rosół i kilkoro jego krewnych spędzili urlop w ekskluzywnym hotelu Ryszarda Sobiesiaka. Gdzie są faktury?

Jestem mieszkańcem Zieleńca, gdzie panem i władcą jest słynny Rysio Sobiesiak. Jak pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita" Rysio utrzymywał bliskie kontakty m.in. z Mirem Drzewieckim. Asystentem Mira, który przy okazji załatwiał córce Rysia świetnie płatne posady jest Marcin Rosół, niesławnej pamięci organizator przekrętów [wykreślono na prośbę administracji S24] kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

Ponieważ Zieleniec jest bardzo mały, o aferze hazardowej wiemy tu więcej niż reszta Polski, bo wiemy, kto odwiedzał "Vital & Spa Resort Szarotka" Rysia Sobiesiaka.

Informujemy zatem resztę Polski, że w tym roku urlop spędził tu między innymi wspomniany wyżej Marcin Rosół z liczną rodziną. Prośba do dziennikarzy - poproście o faktury za ten pobyt.

PS: Prośba do Administracji Salonu 24. Jestem debiutantem, ale ze względu na wagę sprawy proszę o umieszczenie postu na Stronie Głównej.

Uzupełnienie: Jak zwrócili mi uwagę sąsiedzi kibicujący debiutowi Zieleńca na Salonie24, Marcin Rosół nie jest asystentem, a szefem gabinetu politycznego pana ministra Miro.

Lubię to! Skomentuj61 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale