0 obserwujących
4 notki
17k odsłon
  234   0

Wycieczki Rysia i Zbyszka Chlebowskiego

Sylwester 2008/2009 to niejedyna wizyta Zbyszka Chlebowskiego w ekskluzywnym hotelu Rysia.

Informacja dla odwiedzających ten blog po raz pierwszy:  jestem mieszkańcem Zieleńca, zbieram wiedzę mieszkańców naszej wioski o Ryśku Sobiesiaku. W poprzedniej notce napisałem, że w luksusowym hotelu Rysia Sobiesiaka spędził urlop Marcin Rosół, asystent Mira Drzewieckiego. Część komentatorów stwierdziła, że jestem prowokatorem PO (sic!) i że opowiadam bujdy. Jestem cierpliwy. Wystarczy, że dziennikarze zapytają o podawane przeze mnie (czyli przez nas wszystkich z Zieleńca) fakty.

Zapraszam dziennikarzy do zweryfikowania kolejnych informacji o gościach Rysia Sobiesiaka w Szarotce. Z pewnością uda wam się ustalić, że Rysio ma na terenie swojego ekskluzywnego "Vital & Spa resort" quady, którymi radośnie, smrodliwie i głośno obwozi swoich gości po Zieleńcu i okolicznych stokach.

Z pewnością uda wam się również ustalić, że gościliśmy w Szarotce pewną ważną panią, która twierdziła, że jest dyrektorem w Ministerstwie Finansów.

Uzupełnienia (bo po co pisać kolejną notkę, a wiedzy jest coraz więcej z każdą minutą): "Rzeczpospolita" napisała, że Jan Kosek do dolnośląski biznesmen. Potem on to prostował w którymś z wywiadów, że jest z Krakowa, a nie z Dolnego Śląska. Mieszkańcy Zieleńca pamiętają, że na spotkania Rysia i Zbyszka przyjeżdżał też jakiś facet luksusowym terenowym autem (albo VW Touareg albo Honda HRV, tutaj nie ma zgody) na krakowskich numerach. Wyglądał na zaprzyjaźnionego z oboma panami.

Jak zwykle zapraszamy dziennikarzy do sprawdzenia tych informacji. 

Za dotychczasowe słowa otuchy dziękujemy. Nieufności nie rozumiemy, ale liczymy na przeprosiny, gdy prawda wyjdzie na jaw.

Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale