AdAstra
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." A.Einstein.
5 obserwujących
17 notek
14k odsłon
  7454   15

Zuckerberg do Watersa. Waters do Zuckerberga

źródło : https://www.terazmuzyka.pl/roger-waters-domaga-sie-dostepu-do-stron-pink-floyd/
źródło : https://www.terazmuzyka.pl/roger-waters-domaga-sie-dostepu-do-stron-pink-floyd/

Roger Waters, wybitna postać muzyki rockowej, jeden z założycieli  i twórca oryginalnego stylu zespołu "Pink Floyd" otrzymał niedawno od Facebooka ofertę wykorzystania piosenki "Another brick in the Wall" w kampanii reklamowej Instagrama. Za propozycją stały "huge, huge amount of money" (olbrzymie pieniądze).

Odpowiedź Watersa była krótka : "Fuck you" (Odp...się). Na konferencji prasowej na której Waters pokazał dokument z propozycją, odpowiedź została przyjęta entuzjastycznymi brawami.

Waters dodał, że "Facebook chce przejąć absolutnie wszystko". Stwierdził, że nie będzie "częścią tego gó..na" (part of this bullshit). I dalej :

"Chcą uczynić Facebook i Instagram jeszcze potężniejszymi, niż są i w ten sposób cenzurować wszystkich w tym pomieszczeniu" .

Przypominał, że Zuckerberg zaczynał karierę od stworzenia portalu, gdzie oceniano dziewczyny na podstawie wyglądu i zadał retoryczne pytanie "Jak ten mały ku..as (little prick), który dawał dziewczynom punkty: np. ta jest brzydka - dajmy jej jedynkę", doszedł do takiej władzy i jest teraz jednym z najpotężniejszych idiotów na świecie".

Zatem...powiało optymizmem. Nie wszystko i nie wszystkich da się kupić za pieniądze.

Wypowiedź Watersa :

Lubię to! Skomentuj87 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie