76 obserwujących
64 notki
247k odsłon
  3427   0

MATERIAŁY Z PREZENTACJI DR K.NOWACZYKA, BRUKSELA, 28.03.12

 

W związku z konsekwentnym brakiem zainteresowania materiałami Zespołu Parlamentarnego ze strony właścicieli Salonu oraz Administracji, zapraszam na mój blog na Niepoprawni.pl

niepoprawni.pl/blog/2140/materialy-z-prezentacji-dr-knowaczyka-bruksela-280312-0
 

w celu zapoznania się z częścią graficzną prezentacji doktora Kazimierza Nowaczyka.
 

Autorzy prezentowanych analiz:
 

  • dr Kazimierz NOWACZYK- University of Maryland,

  • dr Grzegorz SZULADZIŃSKI- otrzymał stopień magisterski z inżynierii mechanicznej na Politechnice Warszawskiej w 1965 roku i doktorat z mechaniki strukturalnej na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w 1973 roku.

    Od 1981 roku do dziś pracuje w Australii w dziedzinach związanych z przemysłem lotniczo-kosmicznym, kolejowym, energetycznym, samochododowym, a także mechaniką skał, wybuchami podziemnymi i wdrożeniami w przemyśle zbrojeniowym. Szczególnie, od wczesnych lat 90-tych wykonywał symulacje komputerowe gwałtownych zjawisk, jak łamanie skał za pomocą ładunków wybuchowych, fragmentacja obiektów metalowych, zniszczenia budynków od wstrząsów, katastrofy strukturalne, interakcje pomiędzy budynkami a cieczami, ochrona przed wybuchami oraz uderzeniem przez samoloty. Jest autorem wielu wybitnych prac z dziedziny fragmentacji budynków i innych obiektów.

    Jest członkiem Australijskiego Instytutu Inżynierów (w tym Katedry Strukturalno-Mechanicznej),członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów-Mechaników oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów Lądowych.


     

Dalsze rozpowszechnianie materiałów w portalu Salon24 wyłącznie za podaniem linku/źródła.


 

Lubię to! Skomentuj71 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale