Blog
Zadając ciągle te same pytania
meister23
meister23 Zawsze mam nadzieję na ciekawą dyskusję
0 obserwujących 58 notek 24574 odsłony
meister23, 12 kwietnia 2010 r.

Co jest Fundamentem naszej Wiary?

Zastanawiam się, cały czas się zastanawiam czy mogą być wśród nas, być może mijamy ich jak idziemy chodnikiem, być może siedzą obok nas w autobusie, albo oglądamy ich w telewizji, Ci, którzy nie tylko znają odpowiedź na postawione w tytule pytanie. Oni pielęgnują Wiarę w ten Symbol każdego dnia w Swoim Sercu. I być może ta Wiara prowadzi Ich do śmierci?

Bardzo wyjątkowo brzmi to słowo, nie ma innego, które by brzmiało, lub wyglądało napisane na papierze podobnie. Boimy się Go! Sam nie wiem czy powinienem napisać je z dużej czy z małej litery.? Odruchowo napisałem z dużej, przez szacunek, ale nie wiem czy niewynikający wyłącznie ze strachu. Może Oni piszą też z dużej i również ze względu na szacunek, ale niewynikający ze strachu! Czy istnieją Tacy, którzy nie boją się brzmienia tego słowa, nie brzmi ono dla Nich tak samo wyjątkowo jak dla nas?

Jeśli istnieją może dzięki Nim i my możemy stanąć przed Bogiem bez strachu. Może to oni nas do Niego czasami prowadzą za rękę. Mimo tego, że pozastawiamy po sobie naszych bliskich. Może to, że ich zostawiamy wcale nie jest złe z tej perspektywy, z której Oni Żyją a my nie potrafimy? Nie wiem, mam tylko nadzieję, że się kiedyś dowiem a pora będzie odpowiednia.

Opublikowano: 12.04.2010 19:46.
Autor: meister23
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Największym znanym w historii polityki zagranicznej i najtragiczniejszym w skutkach złamaniem konsensusu była gra Donalda Tuska i innych ważnych przedstawicieli jego obozu z Rosjanami w sprawie obchodów katyńskich, przeciw własnemu Prezydentowi. Pana miejsce, Panie Premierze w Smoleńsku, po katastrofie, było w pozycji na baczność, w błocie i ciemności przy ciele Prezydenta, a nie w uścisku Putina. Z tego uścisku już się Pan nie wywinie. Nie zazdroszczę Panu." - A. Fotyga

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @OJCIEC & DYREKTOR Kwestia zabezpieczeń kredytów zaciąganych przez Komitety Wyborcze są...
  • @OJCIEC & DYREKTOR Jeśli komitet wyborczy wyborców zaciągnie kredyt bankowy na kampanie...
  • @CARCAJOU Witaj, co dobrego słychać? Co do dyskusji nad JOW to dla mnie kluczowym...

Tematy w dziale