Blog
Jakie rządy, taki blog.
michal1000
michal1000 Jestem pracownikiem najemnym w dużym koncernie międzynarodowym.
0 obserwujących 110 notek 71916 odsłon
michal1000, 16 stycznia 2013 r.

Dlaczego Komorowski zgolił wąsy?

 Z braku innych zmartwień wszyscy Polacy od kilku dni zachodzą w głowę, dlaczego Bronisław Komorowski zgolił swe słynne na cały świat aż po koronę Himalajów wąsy. Osobiście mam żal o to do pana prezydenta, dlatego nie wierzę złośliwie w oficjalnie podaną przyczynę, jakoby wąsy kazała zgolić mu małżonka. Jakżeby skromna gospodyni, pani Ania, miała coś nakazywać naszemu pogromcy saren i zajęcy, no i samemu zwierzchnikowi sił zbrojnych ma się rozumieć.

Stąd moja niewinna teoryjka, że uczynił to zapewne, by upodobnić się do Tomasza Nałęcza. Nieraz się to może przydać, choćby w przypadku jakiejś gafy – ‘To nie ja byłem, to Tomek’, odrzeknie bez zmrużenia okiem. Albo jak się gdzieś zawieruszy po polowaniu, będzie miał zastępstwo.

Ze względu na ograniczenia edycji nie mogę wkleic zdjęc, jednak wystarczy wygooglac obazy dla obu postaci, by to zauważyc nieodparte podobieństwo. No, może trzeba by jeszcze trochę zeszczupleć. Trzymamy kciuki, panie prezydencie.

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano: 16.01.2013 18:42.
Autor: michal1000
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem człowiekiem w średnim wieku, mieszkam w średnim mieście, jeżdżę średnim samochodem i średnio się we wszystkim orientuję.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @ZBYLUT Tak, to byłby ideał każdego kibica.
  • @ZBYLUT Pełna zgoda; może poza panem Stopą, który lubi poględzić, czasem znaleźć dziurę...
  • @elena4.1 Pewnie ten cyklop, co mu Odyseusz oko wybił.

Tematy w dziale