14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
351 odsłon

I jak tu nie rąbnąć z wrażenia i śmiechu na podłogę?!

Wykop Skomentuj10

Senator Tomasz Grodzki z PO-KO opowiadał nam z zapartym tchem i przejęciem przed kamerami TV, o zabiegach przedstawicieli Izby Reprezentantów USA, w sprawie spotkania się z senatorem T. Grodzkim pani Nancy Pelosi - przewodniczącą Izby Reprezentantów USA.
A skończyło się, jak sami wiecie; wypiciem kawki/herbatki na lotnisku pod Krakowem, w pokoiku dla VIP-ów, w chwili oczekiwania pani Nancy Pelosi na dokończenie przeglądu jej samolotu, którym odleciała do Jerozolimy, by tam sobie pogadać z Wł. Putinem już bez proszenia go o spotkanie na lotnisku Tel Avivu w pokoiku dla VIP-ów.
A co nasz bohater i świetny dyplomata - senator T. Grocki z PO-KO nam rzekł przed kamerami z ochroniarzami w tle, po tym jakże ożywionym spotkaniu z panią  Nancy Pelosi (drugą najpotężniejszą zdaniem Grodzkiego kobietą świata)?, ano coś w stylu;
został osiągnięty cel - sukces, ponieważ z panią przewodniczącą IR USA Nancy Pelosi doszliśmy do wspólnego wniosku, że reprezentujemy te same wartości i zasady, tzn; podkopujemy prestiż obecnej demokratycznie wybranej władzy i wynosimy to na arenę międzynarodową – takie, są obecnie zasady i wartości w lewackiej UE i USA.
Po tej rozmowie senatora T. Grodzkiego przy kawce/herbatce z panią Nancy Pelosi na lotnisku pod Krakowem - wynika, że od tej chwili Polska stała się drugą potęgą polityczną po USA, tzn; w szkodzeniu własnemu rządowi, prezydentowi i krajowi!
Tak widzicie; błysnęła propaganda sukcesu, jak w okresie najgłębszej komuny w Polsce, tj; za Bolesława Bieruta agenta NKWD, i później Wiesława Gomułki (PZPR) "stańczyka" od rozśmieszania Józefa Stalina!
Możecie się już śmiać, bo następny cykl występów kabareciarza/senatora T. Grodzkiego z PO-KO; tuż, tuż, tuż.
- Zapewne, tym razem spotkanie z jakimś człekiem światowego formatu, o wspólnych wartościach i zasadach z senatorem T. Grodzkim; odbędzie się na "Wyspach Owczych" (górskich halach), gdzie nastąpi strzyżenie baranów słuchających tych, raczej nieśmiesznych dla Polaków tekstów/bredni w stylu: VICTORIA - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem, i się psychicznie załamałem!

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka