15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  198   0

Amok malajski w Trybunale Stalinowskim UE!

To, co zrobiła hiszpańska marksistka/leninistka/genderystka z Trybunału Stalinowskiego UE Polsce – świadczy tylko o tym, że Trybunał Stalinowski UE ma na celu zniszczyć solidarność między państwami UE i rozwalenie UE!
A z tego, co robią od dawna, najwyższe urzędy UE tj: Parlament Europejski i Komisja Europejska z Polską i Węgrami - jasno wynika, że UE została założona po to, by wykorzystywać gospodarczo i finansowo państwa Europy Środkowej i Wschodniej, tj; byłych członków RWPG.
A skoro teraz te państwa nie udają się wykorzystywać Niemcom i nie tylko, ponieważ same rosną gospodarczo i militarnie w siłę, to Niemcy i Rosja przez najwyższe urzędy UE, próbują te państwa z byłych demoludów zniszczyć ze złamaniem Traktatów UE.
Polska i Węgry są najbardziej atakowane z państw UE przez hiszpańską marksistowsko-leninowską genderystkę, będącą obecnie wiceprezesem Trybunału Stalinowskiego UE (która nigdy nie była sędzią), ponieważ Polska i Węgry bardzo blisko z sobą współpracują w ramach: V-4, TRÓJMORZA, i z podobną prędkością się gospodarczo i militarnie rozwijają.
Nie wolno teraz pozwolić jednej hiszpańskiej kretynce z Trybunału Stalinowskiego UE, uderzać w suwerenne państwa UE, jakimi są Polska i Węgry, bo to dla Polski i Węgier oraz reszty demoludów, będzie pogrzebem w ich rozwoju ekonomiczno-gospodarczych i nie tylko.
Źle się działo do tej pory, że tak: Prezydent IV RP Andrzej Duda, jak i Premier Rządu IV RP Mateusz Morawiecki ulegali Komisji Europejskiej i Trybunałowi Stalinowskiemu UE, to był kardynalny ich błąd!
Dali obaj panowie: Komisji Europejskiej i Trybunałowi Stalinowskiemu UE palec, a ci teraz z pomocą Niemców, Rosji i Białorusi; próbują im urwać całą rękę ...!
Nie wierzcie w to, że Niemcy nie mają swojego udziału w tym, co teraz się dzieje na granicy Polsko-Białoruskiej i w Trybunale Stalinowskim UE!
Kanclerz Niemiec Angela Merkel, nie po to została wezwana przed oblicze samozwańczego cara Rosji Władymira Putina do Moskwy na Kreml, by car Putin się mógł z nią pożegnać, ze względu na koniec kariery Angeli Merkel na stanowisku kanclerz Niemiec, która dobiegła już końca!
To po tej wizycie w Rosji/Moskwie na Kremlu kanclerz Niemiec Angeli Merkel, na granicy Polsko-Białoruskiej zaczął się ten wzmożony cyrk z islamistami, z posłami i posłankami z PO/KO oraz z senator/wicemarszałkini Senatu-Grodzki) - pieprzniętej w ciemię lewaczki - taka jest prawda!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale