13 obserwujących
800 notek
305k odsłon
214 odsłon

Polacy, którzy głosowali na PiS – wygrali!

Wykop Skomentuj6

Wygrali POLSKĘ SUWERENNĄ i NARODOWĄ dla POLAKÓW i tych, którzy czują się Polakami – mimo pielęgnowania, swojej; wiary, kultury, zwyczajów, i obyczajów!
Wybrali też polską walutę – złotówkę, czyli?, wybrali rozwój Polski we wszystkich dziedzinach naszego życia, wybrali Polskę bezpieczną i szczęśliwą - Polskę innowacyjną – Polskę przyszłości!
Wybrali dla swojego potomstwa POLSKĘ:
WIELKĄ i SUWERENNĄ, BOGACĄCĄ SIĘ, ZASOBNĄ we wszelkie dobra, BEZPIECZNĄ,  przede wszystkim POLSKĘ z wartościami chrześcijańskimi, i za to możemy sobie wszyscy dziękować, bo o taką POLSKĘ nam chodziło już w roku 1989!
A taką Polskę mogą nam zapewnić, tylko i wyłącznie; posłowie, senatorowie, i europosłowie Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS - ludzie wiary w BOGA – BOGA, który daje im i nam siłę do dalszej budowy; wielkiej, bogatej, zasobnej, i bezpiecznej Polski dla nas, i dla naszego patriotycznego potomstwa – dzieci światła!
Kto z BOGIEM,  ten z nami; kto przeciwko BOGU, ten przeciwko Polsce suwerennej i Polakom – dozgonnym patriotom!
Na PiS głosowali przede wszystkim; chrześcijanie, w tym katolicy, prawosławni, polscy Żydzi wyznania mojżeszowego, Tatarzy wyznania islamskiego – ci ludzie, którym rozwój Polski daje gwarancje ich dobrego i bezpiecznego życia w Polsce - chwała wam za to, że czujecie się odpowiedzialni za Polskę i jej rozwój, od zawsze też waszą ojczyznę i waszego potomstwa, bo wszyscy, którzy kochamy Polskę jesteśmy tu Polakami!
A Polska suwerenna jest naszą matką, i naszym domem - dbajmy więc, o ten wielki piękny dom i matkę naszą, która nas karmi!
Grzegorz Schetyna i Kosiniak-Kamysz byli i są zachwyceni wynikiem wyborów do Parlamentu Europejskiego i twierdzą, że wygrali, bo zbudowali anty-PiS-owską koalicję!
Prawda jednak jest taka, że w koalicji europejskiej nie PO (platforma oszustów) wygrała, czy ZSL, tylko ich towarzysze z PZPR, z którymi się dogadali przy Okrągłym Stole – zdrajcy ETOSU SOLIDARNOŚCI, którzy zhańbili ludzi  SOLIDARNOŚCI i tych pomordowanych przez władzę ludową pod batutą PZPR i jej bezpiekę!
Hańba na wasze łby PO-srańcy i ludzie z ZSL za tą zdradę przy Okrągłym Stole, za stołki władzy w PRL-bis!
Towarzysze ze zbrodniczej partii komunistycznej PZPR, którzy byli przyczyną rozlewu krwi bratniej, morza krwawych łez w Polsce i mordów na robotnikach: Poznania 1956, Szczecina, Gdyni, Gdańska 1970, Ursusa, Radomia, Nowej Huty 1974, i ponownie w 1980 mordowano stoczniowców: Szczecina, Gdyni, Gdańska - górników i hutników Śląska, zostali wynagrodzeni - przez Polaków?, o to jest pytanie!
Wczoraj, przede wszystkim; polscy zdrajcy Polski w nagrodę za mordy na polskich; robotnikach, stoczniowcach, hutnikach, górnikach, księżach, i studentach - PZPR-owców, posłali do Parlamentu Europejskiego powiększając tym; grono wrogów Polski suwerennej, narodowej, i jak na razie bezpiecznej!
Wściekli towarzysze z PZPR, teraz dopiero będą mogli walczyć z Polską, Rządem Polski pod batutą PiS, i z polskimi patriotami - ludźmi wiary - nastawiając wrogów Polski z państw UE, przeciwko suwerennej Polsce i nam!
Módlcie się siostry i bracia za Polskę i jej społeczeństwo, by to się w końcu nie skończyło tragedią dla Polski - wszak, Wł. Putin ma teraz od siebie uzależnionych ludzi z PZPR-u w PE!
Jak sami wiecie, albo i nie, to polscy zdrajcy Polski zawsze Polaków – patriotów - nurzali w morzu krwi bratniej, i byli przyczyną; brutalnych gwałtów na Polkach i ich dzieciach, mordów, zniszczonej i okradzionej gospodarki, zburzonych i spalonych miast, wsi, i osad!
Zmienia się teraz Polska, ale wrogowie Polski, są ci sami, tak wewnątrz Polski, jak i za miedzą, i tego samego od Polaków pragną; zniewolonej Polski, i zniewolonych Polaków, oraz krwi polskiej!

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka