14 obserwujących
843 notki
316k odsłon
257 odsłon

Paranoja i manipulacje gówno-prawdami przez polskich zdrajców Polski

Wykop Skomentuj10

pod batutą PO-KO i jej szefa osiągnęły psychiczno-intelektualne dno!

  Antypolska totalna opozycja cymbałów za wszelką cenę chce Polakom wmówić, że interesy z USA stawiają Polskę tylko, jako nabywcę amerykańskich towarów i usług, co jest kompletną bzdurą!
Prawda jest taka, że interesy z USA, są obopólne; zarabiają na tym firmy amerykańskie i firmy polskie na zasadach rynkowych, bo innych dzisiaj nie ma w sferze prywatnego biznesu.
Wojska amerykańskie stacjonujące na terenie Polski podnoszą wpływy/zyski polskim rolnikom, firmom przetwórczym – szczególnie, produktów rolno-spożywczych, zakładom usługowym, itd.
A także budżetowi państwa przez większe zatrudnienie w wielu branżach, które współpracują z wojskiem amerykańskim i nie tylko dostarczając im swoje towary i świadcząc usługi – stacjonujące wojska USA w Niemczech, są tego bardzo dobrym przykładem.
Kupiony od USA gaz ziemny i skroplony mamy prawo dystrybuować na teren innych państw TRÓJMORZA, na czym skorzystają nie tylko polskie firmy gazownicze ich pracownicy, ale też budżet państwa i my wszyscy.
Zakup najnowszej generacji samolotów wielozadaniowych F – 35, cudo techniki wojsk lotniczych, dadzą Polsce nieprzeciętne możliwości obronne, ale też sprowadzą do Polski technologię o najwyższych światowych standardach informatyczno-technicznych – wręcz kosmicznych!
Polskie placówki naukowo-badawcze w końcu staną się dla odpowiedników USA partnerami w najnowszych wręcz kosmicznych badaniach, itd.
Współpraca polskich placówek naukowo-badawczych z placówkami naukowo-badawczymi USA z dziedziny onkologii, daje Polkom, Polakom i ich dzieciom podatnym na raka nadzieję i nieprzeciętne możliwości, by mu "łeb" utrącić raz na zawsze!
Dzisiaj obrażanie polskiej pary prezydenckiej, tj: Andrzeja Dudę i jego wspaniałą małżonkę Agatę oraz klepanie bzdur w mediach ściekowego nurtu, że ta wizyta jest czwartorzędną - budzi we mnie wstręt do tych antypolskich szumowin z PO-KO i ZSL + SLD (PZPR)!
Te matoły z antypolskiej totalnej opozycji, chcą się pytać Angeli Merkel czy Armia Polska może zakupić samoloty wielozadaniowe F- 35 od USA, o zgrozo; litości nieudacznicy - wrogowie bezpieczeństwa Polski i interesów Polaków, litości!
Wyborcy PO (platformy oszustów) na litość boską obudźcie się; pobudźcie swój mózg i swój rozum - zacznijcie sami obserwować te wydarzenia, myśleć i wyciągać właściwe wnioski, a nie dajecie się tym waszym kretynom, jak barany - strzyc i wspólnie z nimi niszczyć Polskę i jej wizerunek na arenie międzynarodowej, jakiego Polska jeszcze nie miała jak długo istnieje!
Ba!
Nawet Bill Clinton będąc obecnie w Warszawie, nie może się nadziwić; bardzo szybko rozwijającej się Polsce - mówiąc też, że nie jeden kraj świata, by chciał mieć tak dobrze rozwijającą się gospodarkę i tak prężnie prowadzoną politykę zagraniczną, to coś winno dla was też znaczyć!
Mam nadzieję, że już teraz zaczyna do was docierać to, że tak: Prezydent Polski Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą, jak i Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego prowadzą Polskę do zwycięstwa; nad nędzą w Polsce, nad niskimi zarobkami Polek i Polaków, nad wrogami Polski, którzy dzisiaj wraz z totalną opozycją pod batutą PO-KO Grzegorza Schetyny i Donalda Tuska bardzo Polsce szkodzą, nam, i wam też!
Zobaczcie, jak ci wasi antypolscy wybrańcy z PO-KO i ZSL głosowali w Sejmie nad Ustawą, o podniesieniu kar dla zwyrodnialców, pedofilów, i dewiantów; ano wasi wybrańcy z PO-KO i ZSL, byli przeciwko Ustawie, która ma chronić; nasze i wasze potomstwo!
Tak samo są przeciwko Ustawom, które dają wam do ręki pieniądze na podniesienie waszego standardu życia i waszych dzieci, itd!
W Parlamencie Europejskim polscy zdrajcy Polski z PO, ZSL i SLD głosowali za art. 7, który nie tylko uderza w Rząd Polski i jego reformy, bo art 7 bardziej uderza w całą Polskę, jej gospodarkę, i pozbawia Polski prawa głosu w PE i KE przy podziale środków na poszczególne kraje UE, itd., czy wy to rozumiecie głąby, czy nie?!
Czas najwyższy wyborcy PO/ZSL i SLD zrozumieć, że antypolska totalna opozycja pod batutą G. Schetyny i D. Tuska jest za Polską; słabą gospodarczo, militarnie, przedmiotową, narażoną na bezpośrednie wpływy Niemców, Francji i Rosji, na ich wrogie ataki na Rząd Polski, Polskę, i reformy w Polsce, itd.
Chcecie wraz ze swoim potomstwem na terenie Polski; tworzyć tylko tanią siłę roboczą pod potrzeby: Niemców, Francji, Holandii, itd?
Chcecie, by Polska była; zbytem ich złomu, ich żarcia z GMO, i wysypiskiem śmieci dla zachodnich państw UE, na których to zarabiają mafie powiązane z członkami totalnej opozycji pod batutą PO-KO?!
Jak tak, to głosujcie jesienią – 2019 roku na antypolską totalną opozycję pod batutą G. Schetyny, a na Prezydenta Polski wybierzcie sobie Donalda Tuska!
Zapewniam was, że ci nieudacznicy zapewnią wam w Polsce taki raj na ziemi, jaki rozpoczęli tworzyć już w latach 2007 – 2015 przez; wyprzedawanie strategicznych spółek skarbu państwa, zrównanie i wydłużenie wieku emerytalnego, opróżnienie OFE na 153 mld zł., zniszczenie stoczni polskich, wyprzedaż cukrowni, chłodni, rolniczych zakładów przetwórczych, spółek komunalnych w Gdańsku, Warszawie, itd, niszczenie kopalń węgla kamiennego - biorąc z ich kasy milionowe płace dla prezesów zarządu i rad nadzorczych, których wymieniano co pół roku, a którzy to pobierali milionowe nie tylko płace, ale też odprawy – dzięki temu; polskie kopalnie węgla kamiennego popadały w coraz większą ruinę i miliardowe długi – takie, że nawet na płace dla górników już nie starczało – więc, wydano policji rozkaz do strzelania w górników, by tym chyba zmniejszyć zatrudnienie, a kopalnie odsprzedać Niemcom bo, po co Polsce kopalnie?, po co Polsce Śląsk?, po co Polakom Polska?, o zgrozo!

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale