282 obserwujących
1149 notek
2026k odsłon
  798   0

Zrzutka europosłów PO na prawnika dla p. Strzelec

 

Poniżej zamieszczam pełną treść maila, który wysłałem przedwczoraj do wszystkich 25 europosłów Platformy Obywatelskiej. Jest on pokłosiem mojej twitterowej korespondencji z ministrem Radosławem Sikorskim. O efektach mojego apelu do polityków PO poinformuję Państwa w stosownym terminie.
 
"Szanowni Państwo,
w związku z wczorajszymi ustaleniami z Ministrem Spraw Zagranicznych, Radosławem Sikorskim, przesyłam do Państwa prośbę o przekazanie mi po 1000 euro na koszty procesowe Pani Teresy Strzelec. Jej sprawa jest Państwu zapewne dobrze znana, jeśli jednak jest inaczej zamieszczam link do mojego bloga na ten temat: http://migal.salon24.pl/495335,interpelacja-w-sprawie-t-strzelec-polki-zatrzymanej-na-bialorusi
 
 
Pieniądze, za które otrzymacie Państwo potwierdzenie wpłaty można przekazywać do mojego biura poselskiego w Brukseli w budynku Willi Brandt (2M111).
W załączniku przesyłam Państwu print screen mojej wczorajszej konwersacji tweeterowej z Ministrem Sikorskim.
 
Zapewniam, że cała zebrana suma zostanie przekazana na pomoc naszej rodaczce.
 
 
Z poważaniem, Marek Migalski
 
 
 
Rozmowa na TT:
 
Radosław Sikorski@sikorskiradek
@mmigalskiSzkoda, że nie chce Pan czynem wesprzeć naszej rodaczki.
 
Marek Migalski @mmigalski
@sikorskiradek alez właśnie chce! 25 europoslow daje po tysiąc euro(na przykład),a ja daje wtedy 2 tysiące. Albo poprosi Pan Romka. To jak?
 
Radosław Sikorski@sikorskiradek 
@mmigalskiRomek zrobi wedle własnego uznania a Pana trzymam za słowo. Do dzieła!
 
Marek Migalski@mmigalski
@sikorskiradek ok-to mamy deala. Pan zbiera od 25 europoslow PO jakaś kwotę (każdy te sama),a ja wpłacam jej dwukrotnosc. Pzdr i czekam.
 
Radosław Sikorski@sikorskiradek
@mmigalskiStop rejteradzie! To Pan jest w Europarlamencie. Ma Pan trochę więcej czasu niż ja. I potrzebuje udowodnić, że był Pan szczery.
 
Marek Migalski@mmigalski
@sikorskiradekok-powołując sie na nasza rozmowę,jutro napisze do 25 europoslow PO. I bede czekał na ich reakcje. Pana prosze o lobbing."
 
 
 
Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale