2 obserwujących
12 notek
4441 odsłon
  1252   0

Pan Winnicki i Pani Lempart: znajdź różnice.

Niezmiennie zadaję pytanie: czym różni się Pan Winnicki i liderzy Konfederacji od Pani Lempart i jej wzmożonych emocjonalnie koleżanek? Obydwaj liderzy wzywają do rewolucji w Polsce i chcą ją przeprowadzić rękami młodzieży: Pan Winnicki wzywa całą młodziez do buntu, podobnie jak Pani Lempart wyprowadza 10 - 14 latki do wojny o ich "macice". 

Dlaczego zestawiam te dwie grupy? Dlatego, iż wbrew szumnym słowom pana Winnickiego, ma on takie same cele, jak Pani Lempart, które wyrażają hasła: wy..... oraz "sorry za utrudnienia, mamy rząd do obalenia". Obie te grupy mają na celu realizację tego samego: spowodowania, by upadł rząd PIS. Różnica jest tylko taka, że Pan Winnicki i jego adherenci szermują hasła "narodowymi". Pod pozorem walki o "tożsamość chrześcijańskiego państwa", chcą obalić rząd, któy stara się zachowac równowagę pomiędzy skrajnymi opcjami, rząd, który naprawę stara się, mimo trudności, realizować politykę narodową. Jeżeli Pan Winnicki mówi, ze chce obalić "prawicę lub pseudoprawicę" w Polsce", która jego zdaniem, kompromituje wszystko, co konserwatywne, to mozna zapytać, czy postawa Winnickiego nie kompromituje definitywnie postawy patriotycznej w Polsce?

Jakim prawem Pan Winnicki uważa swoje ugrupowanie za "prawdziwą prawicę", skoro uderza w rząd RP,  w chwili, gdy ten musi stawiać czoła nie tylko lewackim działaniom UE, ale i z trudem skrywanym akcjom byłych "generałów", Opozycji i Kasty sędziowkiej broniącej dawnych SBków? Jak można nazywać się "prawdziwą prawicą" i wyciągać na ulicę ludzi, gdy Premier zachęca do zostania w domu z uwgai na sytację pandemiczną? Jak mozna, pod pozorem swojego zdania, mieszać ludziom w głowach i twierdzić, ze zadnej pandemii nie ma, że rżad RP pod tym hasłem chce wprowadzać ":stan wojenny"? 

Panie Winnicki: zrównał się z Paną Lempart.

A może i z Panią Górniak,.

Lubię to! Skomentuj86 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka