46 obserwujących
928 notek
741k odsłon
201 odsłon

"Stanę" albo nie stanę ...

Wykop Skomentuj6

"Stanę do debaty z Andrzejem Dudą w II turze wyborów prezydenckich"  rzekła faworytka do stanięcia na podium w pierwszej turze wyborów.

Od doświdczonego polityka, jakim jest pani Kidawa-Błońska wypadałoby wymagać aby przynajmniej od czasu do czasu jego stopy dotykały ziemi bo dając orientcję w przestrzeni pozwala to uchronić się od spadnięcia na głowę - niestety razem z wyborcami lokującymi w nim swoje nadzieje.

Pani Kidawa-Błońska nie staneła już do debaty w kampanii parlamentarnej. Jeżeli w ocenie jej sztabu to korzystnie wpłynęlo na wyniki wyborów,  mogło się tak stać tylko z jednego powodu - że kandydatka to "ani me ani be".*
Wcale nie jest przesądzone, że do drugiej tury dojdzie i być może pani Kidawa-Błońska w fakcie niestanięcia do debaty przed pierwszą upatruje szansy na uniknięcie blamażu ale w takim razie po co zawraca nam głowę kandydowaniem skoro jest tyle innych i pożytecznych i ciekawych zajęć, którym mogllaby się oddać.

Trzeba się przygotować na czasy wielkiej smuty bo niestety zasługą kaczystów Polska już znalazłe się w wyjatkowo niekorzystnej sytuacji międzynarodowej a ta nie wpłynie korzytnie na nasze życie.

______________________________

* me jednak było: https://www.tysol.pl/a42565--video-Mocne%21-Kidawa-Blonska-Kaczynskiemu-nie-zalezy-na-Europie-jemu-zalezy-tylko-na-Polsce%21


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka