Michał Jaworski Michał Jaworski
212
BLOG

Opus vitae blogra smoleńskiego zamachowego quwerty

Michał Jaworski Michał Jaworski Technologie Obserwuj notkę 33

Quwerty czasem wołany też kuweta pisze o sobie "Demaskuję pseudofizyków smoleńskich - nawet tych z tytułem ...profesora" i że czyni to "Od maja 2010" więc dzieło jego życia musi być - jak to się w czasach mojej młodości mówiło "po chu,,.u". Chociaż w swym demaskatorstwie najwyżej jak sięga, to do Pawła Artymowicza a nie jak aerozolek - do Grigorija Fichtenholza to jednak jego dzieło nie zawodzi.
image

We wzorze kuwety po lewej stronie mamy wynik wyrażony w jednostkach długości a po prawej od wielkości wyrażonej w jednostkach prędkości  do kwadratu mamy odjąć wielkość wyrażoną  w jednostkach prędkości.
  
Gdyby jednak to miał być nie wzór ale "użyteczny sposób szacowania głębokości przepadania" to po pierwsze trzeba  by napisać, że podstawiamy same liczby po obcięciu konkretnych jednostek - na przykład metrów i metrów na sekundę a nie stóp ponieważ używając stóp - jednostki w lotnictwie popularnej - otrzymamy zupełnie inne wyniki.

Po drugie - kuwetowy "użyteczny sposób szacowania głębokości przepadania" nawet przy użyciu metrów i sekund prowadziłby do wyników zupełnie innych, niż otrzymano w eksperymencie na symulatorze (54,5 vs 23,3; 51,6 vs 19,2)


Po trzecie ten "użyteczny sposób ..." przy użyciu metrów daje absurdalne wyniki dla na przykład prędkości zniżania 10m/s, nie mówiąc już o 15m/s.

Podsumowując - jedyne do czego OPUS VITAE kuwety się nadaje to do liczenia nieistniejących wybuchów.Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie