Blog
dawniej kaczazupa
Michał Jaworski
Michał Jaworski Dinozaur gorszego sortu
40 obserwujących 515 notek 511414 odsłon
Michał Jaworski, 9 sierpnia 2017 r.

Czy leci z wami pilot?

784 52 0 A A A

Katastrofa smoleńska, aczkolwiek przeddzień kolejnej miesięcznicy jest dobrą okazją do zadania takiego pytania, nie będzie  tematem notki.

"REFORMA" WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI.
Duda, wetując dwie ustawy chwilowo obronił PiS przed oddaniem prokuratury i sądownictwa w ręce chorobliwie ambitnego i niekompetentnego polityka, który już raz zdradził Kaczyńskiego. Ziobro trzyma w garści wszystkie smoleńskie atuty - może do końca kadencji dozować ekshumacyjne makabreski i zamawiać kolejne bezsensowne ekspertyzy ale może też jednym pociągnięciem ręki przerwać zamachowy cyrk.

ZMIANY KADROWE W WOJSKU
Duda,  wstrzymując nominacje generalskie chwilowo obronił PIS przed oddaniem wojska w ręce Macierewicza, który przez siedem lat oszukiwał Kaczyńskiego, że jego ludzie prowadzą jakiekolwiek badania katastrofy. Kiedy będzie miał w garści  całą kadrę oficerską, Kaczyński anI nikt w PIS nie będzie miał odwagi zapytać co ze Smoleńskiem.

POLITYKA ZAGRANICZNA
Wypowiedziom Waszczykowskiego trudno przydać jakiegokolwiek sensu poza tym, że jak raz podetknięto mu mikrofon, więc mówił. Po wizycie Trumpa już pozamiatał - nie chcemy u siebie więcej amerykańskich żołnierzy a gaz amerykański jest dla nas za drogi. Przy zaostrzaniu polityki amerykańskiej wobec Rosji Putin takiego prezentu samodzielnie nie mógł sobie wyśnić.

UNIA EUROPEJSKA
Tu idziemy na ostro z drzewami i Timmermansem. Jedyny dobry znak, to, że jeszcze Polskę zauważają.

GOSPODARKA
Nie wierzę w wielkie liczby Morawieckiego bo podawane przez Kuźmiuka wzrosty VAT są tak wielkie, że niedługa przekroczą 100% PKB. Pomysł na komisję śledczą odbieram jako pokazywanie w telewizji tego, czego widz w realu nie uświadczy. 
Opublikowano: 09.08.2017 11:43. Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 12:06.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @AE911truth.org  Zwyczajnie - dalej kochać sasiadkę ...
  • Jaki znowu Ben? Wina jest Tuska.
  • @AE911truth.org  Umarta nie będzie się opierać twiom...

Tematy w dziale Polityka