13 obserwujących
2469 notek
708k odsłon
138 odsłon

Opowieść Kidawy-Błońskiej o zdrowiu. Optymistyczne rozwiązanie.

Wykop Skomentuj9

 Kidawa-Błońska podczas konferencji prasowej opowiedziała o zdrowiu następujące zdanie:

"Pierwsza rzecz i najważniejsza, by udało się wprowadzić dobre rozwiązania dla ochrony zdrowia, musimy uporządkować system prawny. Jednocześnie w tym samym czasie wszyscy specjaliści zajmujący się ochroną zdrowia, lekarze, osoby zarządzające, pacjenci, samorządowcy, politycy, reprezentanci wszystkich partii muszą usiąść przy jednym stole. Bo polityki zdrowotnej nie buduje jedna partia na jedną kadencję. To się buduje na wiele, wiele lat i musi być to spójny system, który pozwoli Polakom za 10-15 lat czuć się bezpiecznie. Wykształcenie jednego lekarza to jest kilka lat. Nawet jeżeli ktoś to wprowadza, to musi czekać do następnej kadencji, prawie 7 lat, by młody lekarz mógł iść do pracy. Jeżeli nie pomyślimy nad tym kompleksowo, ponad podziałami, to nikt tego nie rozwiąże "

Z powyższej opowieści kandydatki na prezydentkę nasunął mi się następujący wniosek:

Kidawa-Błońska jeżeli wygra i zostanie prezydentką uporządkuje system prawny, tak że za 10-15 lat, a znając wiedzę w tym zakresie szanownej kandydatki i szybkość PO do zmian pewnie za 30 lat obecnie żyjący Polacy doczekają się czucia się bezpiecznie- bezpiecznie , ciekawe od czego?

Słuchając, planów i oceny sytuacji, którą arystokratka PO trafnie o dziwo określiła, z wyjątkiem okrągłego stołu zdrowia, doszedłem do wniosku, że Kidawa-Błońska nie ma żadnego racjonalnego pomysłu, w tym temacie, co czyni mamrotanie opozycji o onkologii śmiesznym przytupem wyborczym. 

Zastanawiająca jest z każdym dniem racjonalność wyboru przez PO takiej kandydatki z takim programem. 

 


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale