16 obserwujących
2649 notek
754k odsłony
219 odsłon

"Strajk Kobiet" preludium do rezolucji PE ?

Wykop Skomentuj

Strajk Kobiet był przygotowywany od dawna. Na Salonie słychać było głosy, że za chwilę wybuchnie rewolucja" No i wybuchła, namiastka rewolucji o niewspółmiernej nazwie "strajk kobiet". Bo jak się mają nielegalne protesty do strajku ? Chyba ktoś nie wie co znaczy "strajk". Żądania przerosły "strajk", nie będę ich powtarzał każdy zna. Tak przerosły, że weszły na ścieżkę neoanarchizmu. Nonsens polityczny prowadzący do nicości, ma obalić demokracje w Polsce za pomocą ulicy. Skazany na samotność po tych hasłach skierowanych do towarzyszy celu. 

  Europoseł PO Andrzej Halicki ujawnia, nie tak miało być, za daleko poszło, idzie dalej, mają być podpalane kościoły. Szykowana rezolucja, PE której strajk jest preludium napotyka na trudności,  Halicki, pewnie katolik, informuje: "  Nastąpiło zaostrzenie tonu rezolucji i próba forsowania zapisów, które nie były wcześniej uzgodnione "

Nie były wcześniej uzgodnione ? Śmieszne stwierdzenie zawodowego polityka PO. Chciał uzgadniać z anarchistami ?

"Szanowna @Platforma_org, nie jest jeszcze za późno! Poprzyjcie rezolucję. Pokażcie tym razem, że w kwestii praw kobiet jesteście tam, gdzie @strajkkobiet, a nie tam, gdzie PiS. Nie bójcie się słowa aborcja @bbudka @CTomczyk @AndrzejHalicki @GoTracz @barbaraanowacka @Zieloni"- prosi Spurek 

" No i co poprzecie tę całkowitą aborcję ?Jeśli PO jej nie poprze to będzie to policzek dla wszystkich bitych, opluwanych podczas demonstracji kobiet. @strajkkobiet " ostrzega lewak Krzysztof Śmiszek.

Strajk Kobiet wygląda na to, że miał być narzędziem do rezolucji PE, ale narzędzie okazuje się wątpliwe.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo