Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2125k odsłon
581 odsłon

Palikot ogłasza terror ideologiczny przeciw Polakom

Wykop Skomentuj

Jan Maria Jackowski „9 marca 1943 r. hitlerowcy wydali rozporządzenie "zezwalające" polskim kobietom oraz przedstawicielkom innych "niższych rasowo" narodów na zupełnie bezkarne zabijanie poczętych dzieci.
 
Profesor Śpiewak „Zresztą program KPP był całkowicie sprzeczny z interesami Polski . W imieniu Polaków oddawano Niemcom cały Śląsk , Gdańsk , Pomorze Nadwiślańskie „....”Ale nie tylko polscy komuniści oddawali znaczne połacie swojego państwa sąsiadom .Hasła o oderwaniu Alzacji i Lotaryngii od Francji , Sudetów od Czechosłowacji , okręgu Kłajpedy od Litwy , Tyrolu od Litwy wysuwane były przez partie komunistyczne Francji , Woch, Litwy , Czechosłowacji „...” Zastanawiające jest to ,że partie komunistyczne w Europie robiły ustępstwa niemal wyłącznie na rzecz Niemiec i Rosji , faktycznie wspierając przedwojenny , XIX wieczny podział Europy „...(więcej )
 
Jan Maria Jackowski informuje: „9 marca 1943 r. hitlerowcy wydali rozporządzenie "zezwalające" polskim kobietom oraz przedstawicielkom innych "niższych rasowo" narodów na zupełnie bezkarne zabijanie poczętych dzieci.”....Akurat prawodawstwo hitlerowskie wprowadzone w Polsce podczas okupacji wskazuje, że Adolf Hitler może być uznany za patrona zwolenników aborcji. „......”Doktor Erhard Wetzel, hitlerowski ekspert od polityki ludnościowej, rozwijał te koncepcje. 27 kwietnia 1942 roku pisał w Berlinie: "Wszystkie środki, które służą ograniczeniom rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na całym obszarze Polski niekarane. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie tolerowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. „.....(źródło)
 
 
Religia polityczna , ideologia politycznej poprawności jest w Europie instrumentem Niemiec w szerzeniu terroru intelektualnego w stosunku do kolonizowanych politycznie i ekonomicznie społeczeństw. Warto zwrócić uwagę na tekst Śpiewaka, który jasno mówi ,że lewica służy dwóm panom w Europie. Niemcom i Rosji . Kiedyś to były partie komunistyczne , teraz są to lewicowe partie i organizacje które na swych sztandarach zamiast swastyki , sierpa i młota łopoczą polityczna poprawnością . W tym kontekście przejdźmy do oświadczenia Palikot że rozpoczyna wojnę światopoglądową . Praktycznie każde działanie Palikota jest szkodliwe dla Polski i Polaków , a korzystne dla Niemiec. Nawet osadzenie przez Palikota słabego , ułomnego intelektualnie Wesołego Bronka ( więcej ) jak nazywa Komorowskiego Ziemkiewicz ewidentnie jest na rękę Niemcom . Przytoczę tylko kuriozalną wypowiedź bezradnego , stłamszonego Komorowskiego
 
Komorowski „Ale jesteśmy przekonani, że dzisiaj mamy bardzo dobrą okazję ustanowienia bliższych związków między Niemcami a Polską i chcemy tę okazję wykorzystać, nie koncentrując się zbytnio na bałtyckim gazociągu- zadeklarował. Podkreślił, że decyzja o budowie drogiego gazociągu omijającego Polskę już zapadła itrudno mówić o tym, że obecne władze w Berlinie mogłyby ją zmienić. „....(więcej)
 
Marabut ( coś w rodzaju szamana dla dzikiego luda ) Palikot musi się spieszyć , bo modzi mają już dość fanatyzmu politycznej poprawności , która jako jedno z narzędzi używa totalitarnego homoseksualizmu , za którego przedstawiciela Warzecha uważa Biedronia ( więcej) .
 
Palikot koncentruje się w swojej wojnie ideologicznej na promowaniu IV Rzeszy i serwilistyczne wychwalenie ich roli w Europie. Następnie na eliminacji systemów wartości sprzecznych z totalitarną socjalistyczną polityczną poprawnością , czyli pozbawieniem ludzi wierzących prawa do udziału w debacie publicznej . I w końcu na terrorze ideologicznym wymierzonym w polskie dzieci , w polską szkołę . Proszę zauważyć ,że postulaty , argumentacja Ruch Palikota i metody propagandowe , a co najistotniejsze, cele polityczne i społeczne są bardzo zbliżone do tych z czasów socjalisty Hitlera . Oczywiście w stosunku do kolonialnej ludności polskiej .
 
Niemcy w tej chwili przeprowadzają u siebie nie tylko gigantyczną remilitaryzację ( więcej ) , ale również powrót do patriotyzmu i kultu państwa , czego fundamentem staje się gloryfikacja wypędzonych .
 
 
Palikot „Trzeba dokonać weryfikacji "zgniłych kompromisów" z lat 90., m.in. w sprawie aborcji, które nie wytrzymują próby czasu, dlatego chcemy wywołać wojnę światopoglądową - zapowiedział Janusz Palikot „....Palikot, nawiązując do głosowania w Sejmie w sprawie projektu ustawy autorstwa Solidarnej Polski wprowadzającego zakaz aborcji …..pokazał plakat z napisem "Lubelscy Talibowie", pod którym były umieszczone zdjęcia 17 posłów i posłanek z Lubelszczyzny, którzy zagłosowali za skierowaniem tego projektu do dalszych prac w Sejmie. „....”Podczas spotkania wykład pt. "Zniewolenie kobiet" wygłosiła filozof prof. Maria Szyszkowska. Podkreśliła, że w Polsce wolności ekonomicznej nie towarzyszy wolność światopoglądowa ani obyczajowa. Dominuje model życia patriarchalnego, w którym kobieta zajmuje się rodziną i pomaga mężowi. Zdaniem Szyszkowskiej winna temu jest edukacja nastawiona głównie na kształtowanie sfery intelektualnej. „....(źródło)
 
Janusz Palikot skrytykował stanowisko Episkopatu Polski w sprawie poszanowania wolności sumienia parlamentarzystów. Ruch Palikota uważa, że wszelkie próby nacisku na decyzje posłów w sprawie ustawy aborcyjnej, lub jakiegokolwiek innego aktu prawnego, są karygodne" ...”Palikot zacytował słowa bp Tadeusz Pieronka: "Debata o eutanazji i aborcji jest nie tylko niepotrzebna, ale i szkodliwa. Jeśli ktoś chce mieć wojnę, to będzie ją miał na własne życzenie. Stanowisko Kościoła od zawsze jest negatywne i nie widzę tu pola do dyskusji". …..”Palikot zaznaczył, że takie wypowiedzi hierarchów Kościoła to zastraszanie społeczeństwa. „.....(źródło)
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
 
Braque W naszych społeczeństwach ustalił się system, zgodnie z którym to silniejszy ma prawa. Ciekawym przykładem jest aborcja. Dorosły jest w pozycji dominacji wobec płodu, który nie może się bronić. Kiedy mówimy więc o prawie do aborcji, mówimy o prawie silniejszego.Jeśli chodzi o mniejszości seksualne, to prawo do adopcji dzieci także wchodzi w tę kategorię. Dwaj dorośli są w pozycji siły wobec dziecka, które chcą adoptować. Mówić, że pary homoseksualne mają prawo do adopcji dzieci, oznacza, iż społeczeństwo ma obowiązek dostarczyć im dziecko. Ale prawa rodzą obowiązki. A co z lekarzami, którzy mają obowiązek przeprowadzenia aborcji? Przecież lekarze mają ratować życie, a tu ponieważ komuś przyznano prawo do aborcji, muszą zabić człowieka. To rodzi problem sumienia. Wiele praw, które dziś są przyznawane, służą silniejszym, a nie słabszym.
W Europie natomiast ma szansę islam, bo telewizja i media pozbawiły ludzi mózgów. Europejczycy są zagubieni, a przywódcy islamscy dobrze to zrozumieją. Libijski przywódca Muammar Kaddafi niedawno powiedział: "Prawdziwymi żydami i chrześcijanami jesteśmy my". To znaczące. Nie mamy dziś nic, co moglibyśmy temu przeciwstawić”......(więcej )
 
 
Jan Maria Jackowski Jan Maria Jackowski informuje:Akurat prawodawstwo hitlerowskie wprowadzone w Polsce podczas okupacji wskazuje, żeAdolf Hitler może być uznany za patrona zwolenników aborcji.„......”Doktor Erhard Wetzel, hitlerowski ekspert od polityki ludnościowej, rozwijał te koncepcje. 27 kwietnia 1942 roku pisał w Berlinie: "Wszystkie środki, które służą ograniczeniom rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na całym obszarze Polski niekarane. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie tolerowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji.Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia. (...)Poprzez środki propagandy, a w szczególności przez prasę, radio, kino, ulotki, krótkie broszury, odczyty uświadamiające itp. należy stale wpajać w ludność myśl, jak szkodliwą rzeczą jest posiadanie wielu dzieci. Powinno się wskazywać koszty, jakie dzieci powodują, mówić, co można by zdobyć dla siebie za te wydatki. Można wskazywać na wielkie niebezpieczeństwa dla zdrowia, które mogą grozić kobiecie przy porodzie itp. „...”9 marca 1943 r. hitlerowcy wydali rozporządzenie "zezwalające" polskim kobietom oraz przedstawicielkom innych "niższych rasowo" narodów na zupełnie bezkarne zabijanie poczętych dzieci.Trudno zatem nie zauważyć, że program hitlerowskich ideologów i zbrodniarzy poraża swą aktualnością „.....(źródło )
 
Tomasz Pietryga „Jakiś czas temu uczestniczyłem w dyskusji na temat rozwoju tzw. europejskiej lewicy w Polsce.Dyskutanci zgodzili się na koniec, żejej sukces w Polsce jest nieuchronny. To tylko kwestia nieodległej przyszłości kiedydzisiejsze pokolenie gimnazjalistów i licealistów uzyska prawa wyborcze.”......”Dla młodych ludzi bowiem przesiąkniętych liberalną kulturą komercyjnych stacji, i celebryckich  autorytetów  kwestia   małżeństw homoseksualnych, adopcji dzieci itd. będzie czymś oczywistym, naturalnym, nie budzącym sprzeciwu wobec czegoś co uderza w fundamenty świata tradycyjnych wartości. Inaczej skażenie liberalną kulturą jest tak duże, że nie ma od niego ucieczki.„.....”Coraz więcej wskazuje jednak na to, że ta diagnoza powielana przecież już wielokrotnie może okazać się błędna.A młodzi ludzie w "swoim buncie" nie traktują liberalnego słońca jako swojego miejsca, ale jako "ich miejsca".…..”Drogą, z której bliżej im do konserwatywnych wartości swoich dziadków, niż" autorytetów" z You can dance. itd.
Wiele pisało się już o angażowaniu się młodych ludzi w wydarzenia historyczne, choćby  kolejnych rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego, które  urosło w niektórych środowisk  do rangi niemal kultowej. Potwierdzają to też publikowane wczoraj przez "Rz" badania CBOS wskazujące jak  niewzruszalną wartością jest dla młodych  rodzina.”.....(źródło )

 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

 
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale