Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  1119   0

Kurski zapowiada odwet i masowe więzienia Platformie

Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu. „.....”Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę ...” (więcej)
 
Kurski „ - To jest dla mnie oczywiste, że za sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne. To jest w ogóle oczywiste, każdy kto to obserwuje, to wie, że tak będzie - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski w rozmowie z Superstacją.
- Nie wymienię żadnego nazwiska, ale dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą - stwierdził Kurski.”.....(źródło )
Solidarna polska to zjawisko wyjątkowe w Europie. Działacze Solidarnej Polski to socjaliści katoliccy. Zresztą w całej Europie tylko w Polsce i na Węgrzech istniej realna ,a nie fasadowa opozycja wobec systemu . Nie jestem fanem socjalizmu , wręcz przeciwnie, ale ten kolejny fenomen Polski na tle Europy jakim jest posiadanie lewicy chrześcijańskiej jest niezwykle korzystny dla Obozu Patriotycznego . Pod warunkiem ,że Solidarna Polska skoncentruje się na walce z reżimem II Komuny , wyparciem z polskiej sceny politycznej i zmarginalizowaniem polakożerczych socjalizmów . Rosyjskiej lewicy jakim jest SLD Millera i dużo od niej groźniejszej lewicy niemieckiej Palikota . Socjaliści Palikota przypominają działaczy KPP , którzy zmiękczali Polaków ideologią komunistyczną . Teraz Ruch Palikota dokonuje agresji ideologicznej eksportową ideologia Niemiec mająca złamać światopoglądowy kręgosłup Polaków. Socjalistyczną ideologią politycznej poprawności.
 
Kaczyński zaprosił Ziobrę i Solidarną Polskę do jak go nazwał Obozu Patriotycznego . Co prawda Rydzyk pognał Ziobręz trybuny Marszu w obronie telewizji Trwam , licząc na powstanie bloku Kaczyński, Rydzyk , Duda , ale obawiam się , że Duda jest słabym ogniwem. Duda jest skrajnie nielojalny wobec Kaczyńskiego . W interesie Obozu Patriotycznego Kaczyński powinien jak najszybciej doprowadzić do wymiany na stanowisku szefa Solidarności . „ Duda wbił Kaczyńskiemu nóż w plecy
 
Jedyną szansą dla Solidarnej Polski jest ścisła współpraca z Kaczyńskim. I być może koalicja wyborcza, która pozwoliłaby działaczom Solidarnej Polski wejść do Sejmu i Europarlamentu , a Obozowi Patriotycznemu nie zmarnować głosów oddanych na Solidarną Polskę .
 
Kurski bardzo dobrze się sprawdza w roli harcownika , który atakuje , wyprowadza z równowagi przeciwnika. Jego zapowiedź wiezienia dla , jak rozumiem z jego gróźb , Tuska, jego najbliższej ferajny i masy innych działaczy Platformy za zdradę z Rosją bo do tego sprowadza się zdanie Kurskiego „ za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą „ jest jego talentów jest najlepszym przykładem .
 
Ziemkiewicz jako pierwszy twierdził ,że Tusk zostanie wtrącony do więzienia za zniszczenia jakie w Polsce dokonał. Teraz Kurski zapowiada odwet za ..zdradę .
 
Przypomnę tylko wysoce podejrzana rozmowę Tuska z Putinem „ Tusk wystawił Putinowi Lecha Kaczyńskiego? „
 
Kluczowym pytaniem jest jak tego dokona Kaczyński po dojściu do władzy . Państwo jest w fazie rozkładu , który być może nawet przewyższa tą z czasów „wielkiej demoralizacji „ schyłku I Rzeczpospolitej. II Komuna doprowadziła do chorej policentryzacji państwa . Bezhołowie Trybunału Konstytucyjnego , Prokuratury , sądownictwa , brak silnego ośrodka władzy, system wyborczy proporcjonalny
 
Sejm został ubezwłasnowolniony ., premier nie posiada formalnie realnej władzy zmienienia czegokolwiek wbrew woli oligarchii .
 
W tej sytuacji warto pochylić się nad teza Brauna , że tylko zamach stanu może obalić II Komunę.( więcej)
 
Tylko na Węgrzech udało się w demokracji fasadowej dojść do władzy patriotom . I to tylko dzięki temu ,że doszło do niepodległościowego zrywu wyborczego i Orban uzyskał większość konstytucyjną.
 
IV Rzesza wypowiedziała społeczeństwu węgierskiemu i Orbanowi wojnę polityczną , gospodarczą i ideologiczną . W tej sytuacji w obronie Węgier i Węgrów Orban zagroził likwidacją demokracji fasadowej i wprowadzeniem rządów autorytarnych
 
Orban „„- Mamy nadzieję, że, z Bożą pomocą,nie będziemy musieli w miejsce demokracji wymyślać innych politycznych systemów, które należy wprowadzić, aby nasza gospodarka przeżyła - powiedział Orban już na konferencji Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników. „....”Zgromadzenie narodowe to nie jest kwestia woli, tylko siły. (...) To, co być może funkcjonuje w państwach skandynawskich, jednomyślność,u nas, w narodzie na pół azjatyckim, dokonuje się siłą.To nie wyklucza konsultacji, debaty czy demokracji, ale centralna siła jest konieczna- cytuje słowa Orbana agencja AFP. „....(więcej)
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
 
 
Dziwna rozmowa Putina z Tuskiem „Prokuratorom nie udało się w czasie przesłuchania uzyskać jasnej odpowiedzi dotyczącej przyczyn rozdzielenia wizyt. „....”Premier tłumaczył, dlaczego nie skontaktował się z prezydentem po swojej telefonicznej rozmowie z Putinem (dotyczyła ona wspólnej wizyty obu szefów rządów). -Moją intencją było uniknięcie przede wszystkim jakichkolwiek nieporozumień z tytułu uczestnictwa najwyższych przedstawicieli władz polskich podczas uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.Do dnia katastrofy ja nie miałem żadnego sygnału aby prezydent bądź ktoś z jego kancelarii kwestionował sekwencję spotkań tj. mojego spotkania z premierem Putinem a następnie udziału prezydenta w uroczystościach. „...”Premier Donald Tusk zeznał, że o wizycie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu dowiedział się z mediów. Materiał zgromadzony w śledztwie świadczy, że jego współpracownicy wiedzieli o przygotowaniach głowy państwa wcześniej „...”Premier zeznał, że o wyjeździe prezydenta do Katynia dowiedział się z mediów, po tym jak rzecznik rządu Paweł Graś ogłosił, że Tusk spotka się w czasie uroczystości rocznicowych z ówczesnym premierem Rosji Władymirem Putinem. Szef rządu przyznał, że decyzja Kaczyńskiego nie był dla niego "szczególnym zaskoczeniem". „ ...(więcej)
 
 
Duda „ "Poparcie dla PiS rośnie w sondażach, ale niech ta partia nie zapomina, że to także zasługa Solidarności. Bez Solidarności nie byłoby nic" „....”"W tym dniu, w sobotę, my nie byliśmy na marszu w sprawie poparcia Prawa i Sprawiedliwości. Odsunąć władzę, a nie w stu procentach popierać Prawo i Sprawiedliwość i Solidarną Polskę. Naprawdę, panie redaktorze, to był marsz w sprawie obrony telewizji Trwam i postulatów Solidarności. „...(więcej)
 
Warzecha „Kukiz chce wygnać trzodę figurantów i miernot z Sejmu” ...”Już prawie 30 tysięcy osób podpisało się na stronie z poparciem dla jednomandatowych okręgów wyborczych . Stronę facebooka „lubi „ już ponad 8 tysięcy osób. Łatwe było do przewidzenia , że Kukiz prześcignie w kilka dni popularnością budowaną przez lata stronę jow profesora Przystawy ( ponad 5 tysięcy ) polubień. Kukiz twierdzi brutalnie „chłopów pańszczyźnianych z nas zrobili” .Profesor Przystawa jeszcze ostrzej mówi .Używa terminu „ podludzie „ . Warzecha na określenie posłów na Sejm używa słow trzoda , figuranci i miernoty .I dodaje „Kukiz będzie sam przeciwko wszystkim. W tej sprawie nie poda mu ręki żadna znacząca polityczna siła. Lecz może właśnie dlatego ta akcja jest tak warta poparcia i potencjalnie tak groźna dla politycznych oligarchów „...(więcej )
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale