Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz
485
BLOG

Lis przerażony Braun zakłada nową partię prawicową ?

Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz Polityka Obserwuj notkę 9

Tomasz Lis był niezwykle zszokowany po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów, według których Grzegorz Braun zdobył w Gdańsku 12 procent. Co więcej, wg drugiego badania Grzegorz Braun zdobył aż 19 procent głosów. – Co to za ludzie? Skąd się wzięli? – pytał zagubiony Lis. “..”Drugie miejsce zajął Grzegorz Braun, jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, wg badań sondażowych zdobył 12 – 19 procent głosów. Taki wynik zszokował lewackiego dziennikarza Tomasza Lisa.

– 12%? Co to za ludzie? Skąd się wzięli? Czego chcą? – pyta ewidentnie przerażony i zagubiony Lis.”..(źródło )

Są już znane oficjalne wyniki wyborów w Gdańsku. Prezydentem została Aleksandra Dulkiewicz. Grzegorz Braun zdobył prawie 12 proc. głosów.

– Już oficjalnie frekwencja w wyborach Prezydenta @gdansk 48,67%. Aleksandra Dulkiewicz 82,22 %, Grzegorz Braun 11,86 %, Marek Skiba 5,92 %. Głosowało 170 028 gdańszczanek i gdańszczan – napisała na Twitterze Magdalena Skorupka-Kaczmarek”..(źródło)

Cel zrealizowałem. Daliśmy gdańszczanom wybór. Z tego co miało być feudalnym dziedziczeniem władzy, udało nam się zrobić prawdziwą kampanię wyborczą. Gdańszczanie mogli usłyszeć kilka zdań niesłyszalnych w tutejszym świecie

— stwierdził.

Program tej kampanii, program przywrócenia Gdańska gdańszczanom i Rzeczypospolitej zostaje do zrealizowania. Wszystko jest do zrobienia. „Układ gdański” trzeba zlikwidować. Ta kampania spotkała się z bojkotem układu reprezentowanego przez organy, które utrudniały nam działalność. Zmowa monopolistów, która miała przesądzić o wyborach, trwa do dziś. Media tworzące otulinę propagandową manipulują obrazem Gdańska

— podkreślał Braun.

Zapytany o 12-procentowy wynik sondażu portalu Trójmiasto.pl, przyznał:

Ta informacja wbija mnie w fotel. Mam nadzieję, że zobaczymy ducha katolickiego w Gdańsku. Jeśli można poszybować tak wysoko, to wypadałoby u to docenić. Jak na skromne możliwości, niewybujałe możliwości finansowe, odrobinę wypłynęliśmy na powierzchnię. Są Polacy, którzy zrozumieli, że Gdańsk to ważna bitwa. Nie możemy odpuszczać, aby Gdańsk nam odpłynął.

Jednocześnie Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna wydał komunikat, w którym stwierdził, że podczas wyborów „dopuszczono się szeregu uchybień, nieprawidłowości i wykroczeń przeciwko obowiązującemu prawu”.

Zgłoszone nieprawidłowości sięgają 30 proc. komisji, do których Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna delegował swoich mężów zaufania (co stanowi około 50% wszystkich komisji obwodowych

— czytamy w informacji prasowej.

Miały miejsce uchybienia podlegające pod art. 270 §1 kodeksu karnego. Nagminnie był też łamany kodeks wyborczy. Przede wszystkim poza lokal wyborczy wynoszone były pieczęci komisji oraz karty do głosowania co pozwala na manipulacje przy wynikach wyborów

— informuje KWW Grzegorza Brauna.”..(źródło)

---

Mój komentarz

Szok lewackego Lisa i szok dziennikarzy pisowskich najlepiej świadczy o ogromnym sukcesie Brauna w wyborach prezydenckich w Gdańsku. I to przy totalnej zmowie mediów pisowskich i gadzinówek amerykańskich i różnych innych obcych To jest strategiczne, faktyczne zwycięstwo, na którym można wiele zbudować. Można się nawet pokusić o utworzenie nowej partii, która w końcu zjednoczy prawicę narodowo wolnościową.

Braun udowodnił w tej kampanii, że ma charyzmę,odwagę, wiarę w to co robi że potrafi porwać za sobą ludzi,że ma autorytet, że potrafi toczyć się skutecznymi organizatorami. Że może być silnym, niekwestionowanym przywódcą na wzór Kaczyńskiego. A to są wartości bez których nie można zbudować silnej partii.

Największy szkodnik, dzięki któremu lewactwu i służbom przez dziesięciolecia udawało się rozbijać prawicową scenę polityczną, Korwin Mikke odchodzi w polityczny niebyt. Wystarczy porównać jego oglądalność na youtube sprzed dwóch lat i teraz. Znikoma oglądalność w porównaniu z Braunem, Wrealu24, Mediami Narodowymi. https://naszeblogi.pl/52567-korwin-mikke-taki-niesiolowski-prawicy

Sieroty po Korwinie rozproszą się, gdyż libertariański i libertyński jak w wypadku życia osobistego Korwina program, jest relatywnie prymitywny i przestarzały. Korwin Mikke jest ambiwalentny w kwestiach patriotycznych. Carowie legalnymi władcami polski itp.

Gdyby Braun założył nową partie, która ma przecież w programie i wolność gospodarczą i silna władze centralna, a także nowoczesne opowiedzenie się za ograniczeniem demokracji ochlokratycznej ,to sieroty po Korwinie natychmiast zasiliłyby jego struktury.

Narodowcy pomimo niezłego programu dotyczącego likwidacji przestarzałego, patologicznego zus, promującego wolność gospodarcza popierają niestety demokracje ochlokratyczną a tym samym są za słabym państwem. A co najgorsze narodowcy to kanapa. Towarzystwo wzajemnej adoracji, które nie potrafi stworzyć struktur, nie potrafi stworzyć skutecznego aparatu propagandowego, ani nie ma charyzmatycznego przywódcy.

Narodowcy nie dopuszczeni do kanapy także zasilą struktury Brauna.

Atuty partii Brauna to silne charyzmatyczne przywództwo. Spójny,koherentny program. Braun mógłby na „trupie”Korwina i narodowców zjednoczyć prawicę narodowo wolnościową .Winnicki i resztki Ruchu Narodowego mogliby się stać przystawką partii Brauna jak na przykład Ziobry Solidarna Polska przystawką Kaczyńskiego. Tak więc może się kazać, że największymi przeciwnikami Brauna będzie Korwin i Winnicki

Powstawanie jakichś partyjek Jakubiaka , czy Jurka dodatkowo świadczy o tym, na prawicy nie ma żadnej silnej struktury pełniącej role silnego atraktora.

Niestety do Brauna mogą dołączyć działacze PiS pominięci przy korycie, przy szalejącym kumoterstwie i nepotyzmie. Piszę niestety, bo osłabienie PiS jest zagrożeniem dla Polski. W tej chwili przed całkowitym skurw..... Narodu Polskiego przez obcych lichwiarzy,lewactwo i targowicę chroni jedynie geniusz Kaczyńskiego. Przykładem zdemoralizowane, żyjące w lewackim, ochlokratycznym amoku miasta.

Marek Mojsiewicz

video Grzegorz Braun informuje o nadużyciach wyborczych w Gdańsku

video Gronkiewicz-Waltz: Adamowicz chciał odbudować tradycję Wolnego Miasta Gdańsk | Tomasz Lis.

video Nie "wolne miasto Gdańsk" a POLSKIE MIASTO GDAŃSK! Historia Gdańska wg. Grzegorza Brauna?

video Wieczór wyborczy Grzegorza Brauna

video "Jak działał i nadal działa układ gdański" - Michał Karnowski przegląda nowe wydanie Sieci

|<a Marek Mojsiewicz lubi Marek Mojsiewicz Utwórz swój znacznik „Lubię to” Reklama w internecie

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka