62 obserwujących
324 notki
769k odsłon
  1325   0

Kiedy bombardowanie Londynu?

1. Powinna się zebrać Rada Bezpieczeństwa ONZ i zgodnie ze wcześniejszymi doświadczeniami społeczności międzynarodowej ustanowić zakaz lotów nad Libią... Wielką Brytanią. 

2. Rebelianci powinni natychmiast otrzymać wsparcie w walce z pułkownikiem Kadafim Cameronem chodzącym na pasku znanej z pogardy dla demokracji brytyjskiej władczyni Elizabeth II.

3. Akcje policji przeciwko rebeliantom lub ewentualne użycie wojska przez reżim Camerona powinny natychmiast zostać potępione przez społeczność międzynarodową i uznane jako zbrodnie wojenne. 

4. Cameron oraz niedemokratyczna Elizabeth II powinni natychmiast ustąpić. Należy również zabić dzieci pułkownika Kadafiego Camerona oraz dzieci i wnuki dyktatorki Elizabeth II. Zdjęcia zmasakrowanego ciała księcia Williama powinny pojawić się na okładce magazynu Time. 

5. Nie jest prawdą, że rebelianci mają związki z Al Kaidą ...ze zwykłymi przestępcami oraz są po prostu zadymiarzami. To ludzie którzy walczą o wolność swojego kraju dlatego powinni otrzymać swoją własną ambasadę np. w Warszawie. Należy wyrzucić imperialistów brytyjskich z ich ambasady w Polsce i przekazać ten lokal powstańcom. Tak samo jak zrobiono to z ambasadą Libii w Wielkiej Brytanii oddając ją rebeliantom. 

6. NATO swoje bombardowania powinno rozpocząć natychmiast, a najważniejsze cele to serce reżimu czyli Pałac Buckingham oraz siedziba i dom premiera. Nie zaszkodzi również zbombardować parlament który bezczelnie śmie obradować zamiast podać się do dymisji. 

Z pozdrowieniami dla miejskich rebeliantów od tych pustynnych

moraine

 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale