62 obserwujących
324 notki
769k odsłon
  9356   0

Doradca KE nawołuje do gwałcenia i oblewania kobiet kwasem

Zapewne pamiętacie słynną sprawę AntyKomora kiedy to student który umieszczał niesmaczne żarty o prezydencie został odwiedzony przez smutnych panów z ABW. Na stronie poza głupimi żartami nie było jednak przypadków namawiania do popełnienia przestępstwa. Ot zwykła twarda satyra jakiej np. w USA pełno. Jakiś czas później pewien anonimowy troll napisał na salonie24 notkę w której ogłosił zbieranie podpisów pod petycją o powieszenie Donalda Tuska. W mediach zawrzało, a prowokator został okrzyknięty blogerem salonu24 co oczywiście nie miało wiele wspólnego z rzeczywistością. Ot zwykły troll otworzył konto i postanowił nabazgrać. Te przypadki spotkały się z reakcją władz, ABW, policji, portali, gazet i telewizji, a do szczęścia brakowało tylko oficjalnego potępienia wystosowanego przez prezydenta UE.

Okazuje się jednak, że jest władza, ludzie oraz podludzie. Takimi podludźmi są libertarianie i wszelkiej maści wolnościowcy których można opluwać i obrażać, a ponieważ nie mamy swoich ludzi w mediach pies z kulawą nogą się o nas nie upomni. Powtarzałem wielokrotnie, że totalniacy nienawidzą nas za naszą wolność, ale nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczałem, że w Polsce można bezkarnie nawoływać do gwałcenia i oblewania kobiet kwasem.  Nie miałem zamiaru nawet pisać tej notki gdyż nie chciałem robić temu osobnikowi dodatkowej reklamy jednak od publikacji jego wpisu 22 lutego 2012 roku minęło już trochę czasu i nadal brak reakcji zarówno mediów jak i policji. A więc mamy do czynienia z sytuacją dokładnie przeciwną niż afera z Antykomorem lub wisielcem od Tuska. W tych przypadkach obiektem "ataku" była bowiem władza, a teraz są przecież tylko zwykli ludzie. Jak widać w Polsce poseł bezkarnie może stwierdzić, że trzeba zastrzelić szefa największej partii opozycyjnej, a później gdy pojawia się Ryszard C. wszyscy wielce zdziwieni zastanawiają się jak do tego mogło dojść. Nawoływanie do przemocy wobec ludzi mających odmienne poglądy polityczne staje się powoli w Polsce normą. 

Dr Jacek Kardaszewski, pełniący rolę eksperta Komisji Europejskiej w dziedzinie nauk socjologiczno-ekonomicznych, były wykładowca makroekonomii, mikroekonomii, etyki biznesu i filozofii na Politechnice Łódzkiej, autor książki „Narodziny marketingu z ducha ekonomii” pisze na swoim blogu tak:

"22 lutego 2012 autor: Jacek Kardaszewski
Pędzić je, jak czerwonego w latach osiemdziesiątych. Taka jest potrzeba chwili. Paradoksalnie, dziś to właśnie ono, liberariańskie (neoliberalne) bydlę – w Polsce znane jako „korwinowskie” – jest największym zagrożeniem wolności. W społeczeństwie neoliberalnym, libertarianie są jak SS w nazistowskich Niemczech.

 (...)


Niszczcie korwinowców, gwałćcie ich żony i córki, polewajcie kwasem solnym ich kochanki, palcie ich domostwa i samochody, bo jeśli tego nie uczynicie, to samo oni jutro zrobią z wami. Wyślą wasze córki na ulice, aby zarabiały jako prostytutki. Wyślą całe wasze potomstwo na ulicę: nie tylko córki, ale i synów, nie darują także waszym wnukom obojga płci.

(...)


Słowem, niszczcie komercyjnych nazistów, zanim oni zniszczą was. Znęcajcie się nad nimi, zanim oni znęcać się będą nad wami. BEZ PRZEBACZENIA!"

Jakby tego było mało dr Kardaszewski brnie dalej. Dziś czyli 1 marca opublikował kolejny wpis:

"Z libertarianami, swoimi naturalnymi wrogami, lewica, a zwłaszcza nacjonalistyczna lewica, nie może obchodzić się „w białych rękawiczkach”. W ogóle powinna myśleć, przemawiać i działać muskularnie. A nie kanapowo. LINIĘ PODZIAŁU NALEŻY ZAKREŚLIĆ PRZY POMOCY NOŻA!"

PS: Kardaszewski jest znany policji. W 2005 roku został wyprowadzony siłą z budynku Politechniki Łódzkiej. 

 

blog Kardaszewskiego: http://www.jacek.kardaszewski.pl/

profil Kardaszewskiego (facebook): http://www.facebook.com/people/Jacek-Kardaszewski/100002906045296

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale