0 obserwujących
72 notki
162k odsłony
48 odsłon

konwencjonalne atrakcje

Wykop Skomentuj31
 

Gustav dzięki Bogu raczej rozszedł się po kościach, więc ja mogę wrόciċ do tonόw prześmiewczych a republikanie do poważnej Konwencji.

 

Gdyby przypadkiem ktoś z  (jakże licznych w Salonie!) miłośnikόw Johna McCaina tam się wybierał, to serdecznie polecam uaktualniony program, ktόrego usłużnie dostarczył wczoraj New York Times

Proszę zajrzeċ.

 Ja ze swej strony dodam tylko, że wśrόd obiecywanych atrakcji znajdą się między innymi prowadzone przez Arnolda Schwarzeneggera warsztaty z gimnastyką Pilates.  

Będzie także pożegnalne przemόwienie wiceprezydenta Dicka Cheneya – nadane zostanie przez satelitę, ponieważ ma je wygłosiċ z tajnego bunkra (podobno ujawni jeszcze kilka nazwisk tajnych agentόw CIA).  

Ciekawie zapowiada się także „There will be Money” (w wolnym tłumaczeniu „Będzie Dużo Pieniędzy”) – multimedialna prezentacja przygotowana przez firmę Chevron – ma to byċ wariacja na temat do uhonorowanego Oskarem filmu „There Will be Blood” („Poleje się krew”).    

Zainteresowani poważniejszą tematyką biznesową, też oczywiście znajdą na republikańskiej Konwencji coś dla siebie.  Szczegόlnie intrygująco brzmi wykład Carli Fioriny, byłej prezes firmy Hewlett Packard, ktόra podczas obecnej kampanii doradza McCainowi (podobno rozważano nawet, czy nie nadawałaby się do duetu lepiej niż Sara Palin). Opowie o tym, jak narobiċ w firmie sporego zamieszania, a potem wylecieċ z odprawą w wysokości 21 milionόw dolarόw.  

Będzie także uroczystośċ na cześċ firmy Halliburton, sponsorowana przez Halliburton.  

Last but not least, nie zabraknie oczywiście wschodzącej gwiazdy republikańskiej, Sary Palin. Ma wygłosiċ przemόwienie pod tytułem „Gotowa już w drugim dniu” .

 

 

No cόż pani gubernator z Alaski, nie dorόwnuje niestety Hillary,  ktόra obiecywała gotowośċ już w dniu pierwszym. Organizatorzy zauważają jednak złośliwie, że ze względu na zaookrąglone brzuchy co po niektόrych pań w Białym Domu, rzeczywiście liczą na gotowośċ pani Palin już drugiego dnia.  

 Polecam serdecznie.

 

 

Gdyby ktoś się wybrał, to oczywiście czekamy tu wszyscy w Salonie na ekscytujące doniesienia.

 

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale