0 obserwujących
72 notki
162k odsłony
72 odsłony

atlantyk -- horyzont letni

Wykop Skomentuj29

 

 

 

 

Oczym ci szanowni panowie rozmawiaja?

 

 

Pewnie tak jak ja, strasznie sa juz znuzeni dyskusjami o:

szminceświniachłosiach i łososiachpompkach do odciągania pokarmuciążach nieletnich panien z dobrych domόwszpanerskich vs. fajansiarskich okularachmostach do nikąd ( no tak naprawdę nie był do nikąd tylko z Alaski na pobliską wyspę;  jedna pani najpierw chciała go wybudowaċ, załatwiła trochę pieniędzy od rządu federalnego, ktόrego tak bardzo nie lubi, a potem zmieniła zdanie, a piniądze wydała na co innego) 

Ta pani z Alaski, zapewniała kilka dni temu, żeby gdyby przyszło co do czego, to z Rosją poradzi sobie bez dwόch zdań, choċby z tego powodu, że z Alaski, na ktόrej urzeduje, w pogodny dzień ten ogromny kraj można na horyzoncie zobaczyċ (vide above -- zagadnienia optyczno-estetyczne -- nie ma to jak dobrze dobrane okulary!).    

My tu nad Atlantykiem tak szerokich i dalekowzrocznych horyzontόw oraz możliwości nie mamy niestety.

Ale za to cały czas piękne lato (a nad Pacyfikiem na dalekiej polnocy to już pewnie zimno i zaraz bardzo ciemno się zrobi...).  

Nie chciałam tym panom na zdjęciu psuċ miłego popołudnia – więc ich nie zaczepiałam i nie dręczyłam pytaniami --  ale zgaduję, że popijając kawę z papierowego kubka, nie rozmawiali o tych wszystkich skomplikowanych sprawach.  

Może wogόle siedzieli sobie w milczeniu, odwroceni tylem, miliardy lat od dyskursu, wpatrując się tylko w horyzont (na ktόrym nic konkretnego nie widaċ). 

 

Czasami to zdrowo.

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale