54 obserwujących
188 notek
1248k odsłon
1624 odsłony

Wielki Reset.

Wykop Skomentuj10


Wielki Reset. To mała cześć pracy mojej jako autora jednego z rozdziałów…

bez cykli uzupełniających i zdarzeń zawartych.

Nasz Świat obrodził we wszelaki wysyp, wszelakiej ilość i maści znawców i wodzirejów czasu. Wszystko wiedzą o wszystkich i wszędzie najlepiej. Prześcigają się w promowaniu głupot zapożyczonych jeden od drugiego. A tak naprawdę sami nic nowego lub cennego a cennego przekazać nie potrafią.

Wszelakie przeklinacze i zaklinacze czy channeling bredzą o spolegliwości czy usługowości, o karach czy bzdurnych nagrodach, o generałach i posłańcach z zaświatów czy innych konstelacji lub galaktyk, a przestrzec przed nadciągającą zarazą czy pandemią lub chorobami zdarzeniami trzęsieniami ziemi, kataklizmami ani nawet. Wówczas ich wizje są zamknięte dla wszystkich niczym most zwodzony nad fosą.

Żaden cwaniaczek czy bajkopisarz nie przestrzega Was przed pełzającym złem. chociażbny na dzień przed zdarzeniem.

Znacie powiedzenie Czas czasów i połowa czasu? Kto Wam powie i wyjaśni ile wynosi czas, czasów – i ile to jest połowa czasu? Kto z tych nadętych przedstawicieli nauki wam wyjawi ile to jest i co macie oczekiwać?

Nie ma takowego wyjaśnienia

. A jak pojawi się wyjaśnianie, to stwierdzą ze od dawna to wiedzieli tylko nie publikowali. Lub stwierdzą ze to równoległe czasowo o odkrycie.

Kiedyś chciałem zrozumieć zniknięcie nagle kultur Majów, Azteków, czy Olmeków, ale przeczytałem takie ilość naukowych bzdur że smutno mi się zrobiło. Naukowcy dowodzili, ze zostali wymordowani przez wrogów najeźdźców, ze ziemia przestała rodzić będąc wyeksploatowaną, ze Bogowie ich wybili, ze kataklizmy musiały ich do ucieczki i takie tam idiotyzmy naukowych mądrali.

Prawda jest jednak taka ze te wielkie kultury zabił i wybił Reset dlatego znikli tak od razu i bardzo szybko w ciągu paru dni..

Nasi religijni wybrańcy w swych archiwach Watykanu mają zapewne na to dowody ale wolą zamilczeć niż je wyjawić, bo nie wiedza jak stado kurnikowych baranów na to zareaguje.

Podział na państwa to swoiste kurniki gdzie stada spolegliwych a zastraszonych, karami niebieskimi i prawami ziemskimi, barano-kurczaki zamknięte w wirtualnych kurnikach dogorywają swych dni. Bez możliwości wyjścia na zewnątrz, przeznaczone do spożycia lub wybicia. A kiedy komu uda się zwiać z tej wylęgarni, to w innych państwach-kurnikach go wybiją do nogi, będący nastawieni przez swych guru ziejących nienawiścią do wszystkiego..

Wielki Reset:

Nikt nie wie ile czasu wynosi Wielki Reset. Zakłamani i zaprzedani skrzętnie to ukryli w swych kazamatach. Dlatego możemy się tylko domyślać ile on trwa co znaczy co ile się pojawia i ponawia.

Nie wiemy tak naprawdę  jaka wartość jest prawdziwa i jaką przyjąć do wyliczeń.

Słynne powiedzenie”” Czas czasów i połowa czasu””, odnosi się i odpowiada zakresowi Wielkiego Resetu.

Czas Czasów to jeden pełen cykl Wielkiego Resetu. Połowa czasu to pół cyklu Wieckiego Resetu.

W Wielkim Resecie w pełnym jego cyklu następuje znaczne wyginięcie i wymieranie ludzkości na znacznych obszarach naszej planety, zaś w połowie tego cyklu spotykają nas kataklizmy fizyczne, jakie obdarowuje nas Kosmiczna przestrzeń po której my sami na planecie i cały system słoneczno-planetrany wędruje po orbicie naszej galaktyki.

Na zakończenie jednego pełnego cyklu Wielkiego Resetu nasza planeta zostaje poddana silnemu napromieniowaniu Kosmicznemu. Nie wiemy czy to jest promieniowanie UV, czy Neutronowe, Alfa czy Beta, czy też to jest promieniowanie podczerwone –( cieplne), czy promieniowanie Wiatru Słonecznego, znacznego natężenia elektromagnetycznego.

Nie wiemy co to……….. wiemy tylko ze wówczas giną całe pokolenia ludzi na ogromnych obszarach ziemi. Dlatego nie ma ich kości i pozostałości. Wyparowują, Kosmiczne promieniowanie zabija ich w kilka dni a przyroda dokonuje reszty. Pozostają po nich tylko budowle zwane megalityczne. Owe ludy aby się uchronić przed śmiercią z kosmosu, przed owym Dziś znanym Armagedonem, budowali potężne Megality, aby promieniowanie do nich się nie dobierało. Bo nie mogli w skałach z jakiś powodów drążyć tuneli. Wydaje się ze nie mieli tak potężnej techniki aby tego dokonać. Widać jednak że megality nie na wiele im się one przydały bo chociaż ściany były potężne to sklepienia i dach były nędzne i to ich zgubiło. Promieniowanie i jego natężenie nie przebiło grube megality, ale załatwiło ich przez nędzny dach.

Inni co nie tworzyli Megalitów, możliwe ze znali lub rozumieli skutki tych budowli, ryli dziury w ziemi i tym wyszło to bardziej na zdrowiu. Głęboko pod ziemią promieniowanie im nie szkodziło i zaszkodzić nie mogło, oni przetrwali. Nie ponieśli tak wielkich i srogich strat. W jakiś jaskiniach czy zakamarkach skał uprawiali zborze, w zamkniętych podziemnych pomieszczeniach zwierzęta gospodarcze i przetrwali.

Jak długo ten czas promieniowania kosmicznego trwa i omiata ziemie nikt nie podał do naszych czasów. Czy to dzień, miesiąc, rok, czy 10 lub 20 lat, tego nie wiemy.

Ale przetrwali co znaczy ze dało się to uczynić i nie było to takie nie możliwe bacząc na ich znacznie niżej stojące chnicznienie od dzisiejszego naszego i możemy założyć ze znacznie niższą wiedzę w temacie promieniowania wysokoenergetycznego czy rozumienie jego przenikliwości materiałowej.

Wieki Reset, jego czaso okres czyli Czas Czasów i połowa czasu. Lub jak wolą inni czas Bestii i Armagedonu.

Wyobraźmy sobie ze przed naszymi oczyma mamy naszą galaktykę w postaci nałożonych na siebie dwu talerzy. Nasz system słoneczno – planetarny nie krąży wokoło tej talerzowej galaktyki w jej pasie równikowym. Ale raz się wznosi ponad ów równik a raz opada poniżej tego równika. Tutaj pominiemy wszystkie inne zdarzenia kosmiczne i będziemy rozpatrywać tylko cykl Wielkiego Resetu.

A więc co najmniej dwa razy przecina nasz system ów równik galaktyczny w swej wędrówce w około galaktyki..Nie wiemy czy ów Wieki Reset, owe silne i ciężkie przenikliwe promieniowanie spotyka nas kiedy nasz system słoneczno planetarny jest wysoko nad Równikiem galaktyki, czy też promieniowanie nas zabija gdy jest nasz system w swej dolnej  poniżej rożnika strefie. Tylko w jednym z tych dwu miejsc – wysoko na północy galaktyki , lub wysoko na południu galaktyki spotyka nas straszna kara i katastrofa kosmiczna. Tak więc droga jaka dokonuje nasz system słoneczno – planetarny wokół galaktyki jest sinusoidą.

Czas czasów i połowa czasu. – A ile to jest?

W Biblii zawarto i zapisano że wartość Bestii, czyli owego Wielkiego Resetu to 666, zaś liczba człowieka to 616., kto mądry niechaj to obliczy.

Ktoś wpadł na pomysł żeby obie liczby w słupku postawić i przepisać te same wartości a dodając pozycje gdy się różnią. Więc 666 podpisano pod 616 i przepisano 6 do 6 daje 6. 6 i jeden daje 7. 6 do 6 daje 6 i wyszło 676 lat.

Tyle ze ten cykl 676 lat w ogóle nic szczególnego mam nie mówi i nic konkretnego nam nie wyjaśnia. Ot jest 676 lat. To nic ze poprawnie to ukazano. Ale ta poprawność jest pusta nic nikomu nie mówiąca.

Jednak liczbę Bestii 666 lat i liczbę człowieka 616 należy potraktować inaczej. Należy je od siebie odjąć. Jeśli więc to uczynimy 666-616 otrzymamy wartość 50.

Oczywistym ze rzuca się w oczy iż owa wartość 50 to średni cykl, czas życia jednego człowieka jednego jego pokolenia . Kobiety czy morszczyzny, 50 lat to czas jednego ich życia w pokoleniu………

Indianie, Aztekowie czy Majowie ustawiali ten czaso okres na poziomie 52 lat średniego życia jednego pokolenia w swym plemieniu.

Co 52 lata nie oczekiwali jakiegoś tam zafajdanego najazdu bogów z gwiazd, jak bełkocze o tym nauka,  a oczekiwali ze strachem owego Resetu i śmiertelnego promieniowania które zabije ich całe narody. Co 52 lata ze strachem oczekiwali śmierci z gwiazd.

Nie wiedzieli tylko za jakim kolejnym pokoleniem 52 lat ich życia owa śmierć z gwiazd do nich przyjdzie.

Wedle zapisu z Bili należało oczekiwać na ową śmierć z gwiazd co 50 lat. Wówczas to znamię Bestii 666 i liczba człowieka 616 się spotykały na swej drodze, zazębiały i dawały ARMAGEDON. Czyli zmianę i zagładę.

Różnica pomiędzy Biblijnym znamieniem bestii 50 lat i Indiańskim Znakiem Śmierci 52 lata, wynosiła 2 lata na każde pokolenie w cyklu.

Nie przekazano nam a może jeszcze nie odkopano ze połowa cyklu Wielkiego resetu Indiańskiego wynosiła 13 cykli 52 letnie. Co dawało 13*52 = 676 lat.

W Biblijnym rozumieniu 13 * 50 = 650 lat.

A więc biblijny cykl 650 lub Indiański 676 lat to połowa cyklu czyli połowa czasupełnego czasu.

Stąd pełen czas czasów to 13 + 13 * 52 = 1352 lata. Czyli 26 pokoleń ludzkich po 52 lata.

Lub biblijny odczyt 13+13* 50 = 1300 lat. Czyli 26 pokoleń ludzkich po 50 lat.

Różnica jak widać pomiędzy tymi zapisami wynosi 52 lata czyli jedno pokolenie……….Indianskie.

Podsuma:

Czas Czasów jednego pełnego czasu to 1352 lata Indiańskie ( Aztekowie – Majowie),

lub 1300 lat Biblijnych naszej miary czasu w 365 dniowym roku ziemskim.

Połowa czasu, czasu to 676 lat Indiańskich lub 650 lat biblijnych.

Możecie pisać i ośmieszać lub podpinać różne frazesy i dyrdymały ale wpierw proszę wykazać moją niedorzeczność i błędy w rozumowaniu zapisu

W tak krótkim monologu nie potrafię wyłożyć kiedy to się zrealizuje kiedy znak Bestii spotka się z Liczną człowieka i Nastanie Armagedon…a zasłona zostanie uchylona…………wypisanie jej i przedstawienie bez uzasadnienia nic nikomu nie da i nic nie wyjaśni.

Pamiętajcie ze w połowie czasu czasu, spotykają nas też inne ciekawe kosmiczne aranżacje a ostatnia był w połowie 18 wieku gdzie zasypano mnóstwo planetarnych terenów, szczególnie w starej Tartarii od 4 do 17 metrów ziemią, gliną i bagnem, z kosmosu……Naszemu krajowi też się dostało nie mało a ruiny zamków na naszej ziemi są tego doskonałym dowodem.

My jako Lachy, Lechici, Polanie, itd. jesteśmy jednym z najstarszych rodów w świecie tej planety co zaświadcza Biblia w swych zapisach i powinniśmy to wiedzieć, a zatarto tą wiedzę w Nas samych. Wypleniono ją z nas……celowo i świadomie, przez narodzone zło.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale