54 obserwujących
199 notek
1257k odsłon
157 odsłon

Od Zera do Rockefellera.

Wykop Skomentuj2

Od Zera do Rockefellera

Pan Prezydent Andrzej Duda nie wykazał się w pierwszej kadencji. Zawalił sporo spraw . To jego wina ze Polska stoi w teraz w  rozkroku a miał możność być na zupełnie innej pozycji i temu zaradzić. Ale zachciało mu się bronić praw niebywałej kasty, która znacznie zniszczyła wizerunek Polski. Błędy merytoryczne podpowiadaczy i kompletny brak zrozumienia potrzeb suwerena źle ustawiły Pana osobę jako obywatela i głowę państwa. Bogactwo jakie pan osiągnie po drugiej turze niechaj i dziś nie przewróci panu w głowie. Zagłosowali na pana ludzie w znacznym wieku mając nadzieje ze nie stanie się pan klakierem obcego i marionetką złego.
Możliwe ze Pan wie lub też nie ma błogiej świadomości co szykuje nam światowa naukowa kasta.
Tworzy się nowa światowa naukowa elita, NWO i obecni maruderzy i autsajderzy za wszelką cenę będą chcieć do tej elity nawet na szarym końcu się doczołgać. Populiści krzykliwymi hasłami, ogłupiającymi umysł młodego pokolenia, ludzi kompletnie nie zorganizowanych będą zwodzić, bo przeznaczeni są tylko na żer, po odegraniu swej teatralnej roli.
Ma pan szansę niebywałą, stworzenia podwalin nowej Rzeczpospolitej – która znajdzie swe miejsce na podium współczesności. Jednak przy głupocie pana podpowiadaczy może się pan stać odpowiedzialnym za rozkład moralny i społeczny Polski. A to doprowadzi do rozlewu krwi. Brat stanie przeciw bratu a panu nie uda się umknąć nienawiści. Społeczeństwo nagradza swym prominentów albo ich niszczy, jeśli pójdzie pan złą drogą, populistów, świat zapomni ze był taki na tronie Polski co zwał się Andrzej Duda.
Jak pisałem na pana oczach rodzi się nowy porządek świata,a temu światu grozi totalny totalitaryzm, nawet Orwell nie wymyślił by tego co się stanie albo co zamierzają zrobić te wyższe kasty nowego porządku świata.
Ten świat skazany jest na zagładę, ma się to ziścić w ciągu kilku zaledwie lat. To samo stało się na przełomie 1550- 1650, tamten świat nas przerastający techniką zginał, i ludzkość niemal wymarła, a nauka celowo zamazuje po tym fakcie artefakty, tyle ze nie wszystko się da wymazać ,zmienić, zamazać. Mówią nieformalnie że ten świat skazany na zagładę straci w pierwszym podejściu 1/4 ludzkości...co będzie z tymi co pozostaną i jak sobie poradzą dziś zależy od pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Na dziś PIS jest graczem a Pan Rozgrywającym....
Były już zakusy poczwórne na rozdmuchanie śmiertelne tej pożogi, nachodźcy, LGBT, IRAN, Covid-19. Teraz Covid-19 wróci zmutowany ze wzmożoną siłą aby przetrzebić wstępnie narody. I odwrócić ich wzrok od prawdziwego zagrożenia.

W drugiej części, która może dotrze do oczu Waszmości, Sanowanego Pana Prezydenta, napisze co czeka Polskę i świat już za kilka lat, a jaka rola Pana Prezydenta w tym abyśmy my POLACY godne przetrwali to zło co nadciąga a zwane szumnie jest Armagedonem po polsku, czyli wielkimi zmianami, które już raz się nie udały.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka