Blog
Muki
Muki
Muki Poszukiwacz zaginionego czasu
51 obserwujących 139 notek 1147542 odsłony
Muki, 21 grudnia 2016 r.

Czasy - czasów, końca czasu,,,,,,

6751 1 2 A A A

Moim własnym zdaniem, które wcale nie musi byś ani poprawne ani zasadne, czy prawdziwe, przedstawię Wam to, co myślę a czuję, z czasu bliskiego a mnie i zapewne wielu z Was przyszłego.

Jak sądzę i podejrzewam interpretując swe przeczucia, jakie mi są dane doświadczać, uważam ze w najbliższym czasie nastąpi niebywały totalny reset i świata i tego kraju?

Jasne i oczywiste, że nie mam na to żadnych dowodów, bezpośrednich, poza swymi przeczuciami i wizjami sennymi, i włąsnymni interpretacjami, wiec nie szukajcie i nie żądajcie dowodów ode mnie na poparcie tego, co piszę i Wam mówię,

Nie każe Wam ani wierzyć ani przyswajać sobie owej treści. 

Jasne i oczywiste, że dla wielu z bardzo wielu może to być tylko jakaś boczna – uboczna ciekawostka.

Nie przejmuję się tym w ogóle, napisane to do Wszystkich, kto chcą czy też zechce się z tym zapoznać. I do nielicznych, którzy wezmą sobie to bardziej i bliżej do serca.

Nie ma w tym żadnego posłania z wnętrza ziemi, czy przemowy z gwiazd, ale ze mnie samego z mego wnętrza.

Nie płacicie za to, bo też i nie musicie.

A skoro tak to uszanujcie to, co tu stanie zawarte a przeze mnie wyłożone i zapisane.

Nie jestem żadnym guru, niczyich wizji kontaktów czy wyznań, nie mam daru jasnowidzenia a jak się trafia to cholernie rzadko i raczej bardziej przypadkowo jak celowo.

A skoro się pojawia to jest piekielnie realnym, nawet w szczegółach. Ale Was samych szczegóły nie będą interesować i w rzeczy samej są mało istotne, więc tylko główne kierunki i założenia.

Jestem zdumiony i zaskoczony, że to, co powinno się dziać na lata 2010-2012 zaczyna się obecnie realizować. To zdumiewające przesuniecie, ale też i powinno być spodziewane jako naturalne, skoro sfałszowano i zmieniona kalendarium.. I nie posiłkuję się żadnymi jasnowidzącymi, czy wieszczami, bo uważam ich a czrnowidzców, kreujących w swych wizjach totalne dupo zbicie bez wizji tego, co się faktycznie stanie. czy też drogi z tego wyjścia. Oni widzą tylko zło......bez przyszłości, a tak mym zdaniem całkowicie nie jest i nie będzie zrealizowane.

Oni odbierają wszelaka nadzieję innym zagubionym a szkoda, Bo i owszem, będzie źle, a nawet będzie bardzo źle, a i tak źle ze kilka lat wstecz i dość niedawno, iż dwa lata poprzednio napisałem ze matki będą handlować córkami, aby rodziny mogły przeżyć, nie ginąc z głodu.

Co mogę wam opisać więcej – przecie tyle starczy za wszelakie tłumaczenia i wyjaśnienia jak bardzo będzie źle.

Ale to nie dotrze do Was obecnie w zrozumieniu. Więc zapisze Wam jak należy się w minimalnym stopniu zabezpieczyć i sposobić.

Polskę dziele na strefy wpływów poziomo – to będzie czas zalewu wód, oraz i pionowo to strefa podziału, przez Raidersów co szponami będą grabić i rozrywać nasz kraj, wydzierając z tej ziemi rabunkowo jej dobra geologiczne. Zgodnie z ustawą, jaką przyjął Sejm z Tuskiem jako premierem i prezydentem Polski. a potem drugą jeszcze ja pogarszającą. PIS jej nie zmienił i nie anulował, ale śrubę dokręcił......

Na tym blogu, chociaż stękacie, śmiejecie się i pokpiwacie, co niby jest naturalne ludzkości czy człowieczeństwu, to jednak przygotowujecie się wewnętrznie i podświadomie oraz mentalnie do zmian, jaki nadchodzą i nadejdą. Chociaż bez przekonania czy świadomości.

Tu dorastacie też do tego faktu, chociaż nikt Was za rączkę nie ciągnie i nie napomina. Sami musicie jak chcecie dotrzymać samym sobie swego łasnego kroku.

Ten blog jest jak pociąg, który cały czas jedzie i nigdzie się nie zatrzymuje, chociaż na stacjach i przystankach zwalnia. Kto wsiądzie jego zysk lub strata. Ale decyzja Was samych pozostaje na peronach, na których zostaniecie lub, z których wsiądziecie w Waszą nie uniknioną podróż.

Ta depopulacja narodu nie musi odbyć się tak strasznie uciążliwie, przejdziecie na wyższy szczebel, duchowy i mentalny nie musi być tak bardzo bolesny. A tam nie będzie miejsca na żadną religię i żadnych kapłanów. Tych wygnacie w pierwszej waszej kolejności. Nikt nie będzie Was obdzierał okłamywał czy okradał.

Musicie się przygotować i zaopatrzyć w dobra dla Was samych i tych, którzy przetrwają a z Was się wyśmiewali i szydzili zmyślnie, bo o tą jałmużnę na kolanach będą Was błagać i ludzie dobrzy i skromni i Wasi poprzedni oprawcy.

To od Was samych będzie zależąc decyzja, co z nimi uczynicie, czy ich wygnacie bezlitośnie, czy nakarmicie, czy skrócicie ich cierpienie czy też będziecie się nad nimi pastwić sami. Decyzja biedzie należeć tylko do Was to będzie jedyne Wasze jedyne prawo.

Żeby to osiągnąć musicie zrezygnować i drastycznie ograniczyć pozyskiwanie własnych korzyści, kierując się ku pomocy i wspierania innych, kto to odrzuci to jest na tyle demoniczny i materialistyczny to jest im pisane i przeznaczone zatracenie i zniknięcie z tej nowej linii nowego widzenia, nowego czystego świata, przyszłego resetu.

Opublikowano: 21.12.2016 09:55.
Autor: Muki
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Wydaje się, że jestem podróżnikiem, po czasach i kartach zamierzchłej historii. W mym zainteresowaniu leżą dokonania prastarych ludów, Sumeru – Indii – Egiptu – Azteków – Majów. I część zwana Mitologią w dokonaniach i osiągnięciach astrofizyczno - geodezyjnych. Uwielbiam, kryptografie i kryptologie, poszukując dnia wielkiej przepowiedni, w którym ma odejść stąd ród Adamowy.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • 657 karabinów wyborowych Bor o kalibrze 7,62 mm dostarczą siłom zbrojnym Zakłady Mechaniczne...
  • Szanowne Państwo WOT jest na poziomie lokalnych bojówek.Najgorsza armia zetrze te formacje w...
  • @Krzysztof J. Wojtas Nie spostrzegł pan łaskawie jak to niemal wszyscy lubują się w...

Tematy w dziale Technologie