8 obserwujących
322 notki
150k odsłon
  129   0

Wybory (p)rezydenckie 2020: Starcie protektoratu z kondominium

Z kronikarskiego obowiązku informujemy o wynikach I tury wyborów (p)rezydenckich, które odbyły się 28 czerwca 2020 roku.Wynika z nich, że największe poparcie wyborców uzyskał Andrzej Duda, który zdobył 43,50 proc. głosów. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski z rezultatem 30,46 proc. Trzeci wynik uzyskał Szymon Hołownia, na którego głos oddało 13,87 proc. wyborców. Na kolejnych miejscach uplasowali się Krzysztof Bosak, który zdobył 6,78 proc. głosów, Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,36 proc. głosów, a Robert Biedroń – 2,22 proc. Pozostali kandydaci, którzy startowali w wyborach prezydenckich zyskali poparcie poniżej 1 proc. Na Stanisława Zółtka zagłosowało 0,23 proc., Marka Jakubiaka wskazało – 0,17 proc., Pawła Tanajno – 0,14 proc., Waldemara Witkowskiego – 0,14 proc. oraz Mirosława Piotrowskiego – 0,11 proc.

W drugiej turze dojdzie więc do starcia protektoratu z kondominium, Coca-Coli z Pepsi-Colą, niewolników obcych stolic z sługusami obcych stolic. Kandydat „patriotów” i kandydat „nowoczesnych” tak samo popierają lokajstwo względem UE, NATO i USraela jak kiedyś czerwoni zdrajcy służyli Moskwie. Pozorne różnice to tylko teatrzyk dla naiwnych. LGBT? Przecież to brytyjscy sojusznicy PiS-uaru (Partia Konserwatywna) wprowadzili „małżeństwa” zboczeńców. Zabawnie brzmią teraz prawicowi biznesmeni filmikowi. Jeden z Wrocławia przyznał się, że w 2015 głosował na Andrzeja Dudę, a teraz nie odda głosu na Rafała Trzaskowskiego. Guru „narodowców”głosował na zwolennika UE i lokaja USraela. Inny filmikowy guru, kiedyś rzecznik KWW Kukiz’15, nawoływal, aby Andrzej Duda podpisał ustawy „Stop 447″ oraz „Stop aborcji” i już będzie OK. Marian z Lublina, dawny kandydat „narodowców” na prezydenta, podsumował, że „tylko tylko Andrzej Duda spośród kandydatów na prezydenta mających reprezentację partyjną w parlamencie jest zwolennikiem opcji niepodległościowej”. Kurtyna.

Cieszy kiepski wynik kandydata lewactwa z klubu pedała. Nie udało się wejść do II tury prawicowemu antyfaszyście i zwolennikowi UE/NATO Krzysztofowi Bosakowi. Mina Janusza Korwina-Mikke w trakcie ogłaszania wyników wyrażała wszystko. Teraz już nie mówi się o „narodowcach”, ale o „ideowej prawicy”. Gdzieś tam gimbo-aktyw stworzonej przez Romana Giertycha (gość w sztabie wyborczym Szymona Hołowni) tzw. MW przebąkuje o „nacjonalizmie”, ale to tylko zabieg marketingowy i próba przyciągnięcia lemingów.

https://www.nacjonalista.pl/2020/06/30/wybory-prezydenckie-2020-starcie-protektoratu-z-kondominium/

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale