Na oko spoko
Bez komunikacji społeczeństwo nie przetrwa
2 obserwujących
29 notek
11k odsłon
279 odsłon

Skąd się bierze antypolonizm

Wykop Skomentuj3

Tu jest wyjaśnienie dlaczego jest prowadzona kampania tworzenia obrazu Polaka antysemity. Chodzi po prostu o to aby świat uwierzył, że to Polacy a nie Niemcy odbierali Żydom ich własność przed ich masowym mordowaniem na terenie okupowanej Polski. Wg umowy z 1953 roku Niemcy zapłacili bowiem Żydom za te swoje działania. Ponieważ dzika (voice voting) ustawka st447 to flop więc próbuje się teraz Polskę poniżyć i wymusić własna ustawę o restytucji mienia żydowskiego. Tu jest umowa z r 1953 pomiędzy RFN a organizacjami żydowskimi wyjaśniająca, że roszczenia dotyczące żydowskiej własności w Polsce zostały uregulowane kwotą ponad 3,5 mld ówczesnych DM https://www.bgbl.de/xaver/bgbl/start.xav… Odpowiednie artykuły na zdjęciach (str.60 w dokumencie). 

imageimage

W ten sam sposób w jaki Polska uzyskała rekompensatę w postaci ziem zachodnich za tereny utracone na wschodzie, Israel uzyskał nie płacąc ani grosza teren państwa żydowskiego w Palestynie. 

Współczesna diaszpora żydowska zamiast identyfikować się z państwem Izrael bardziej z nim konkuruje niż mu pomaga. Jej karmiąca się rewanżyzmem i nienawiścią godną nazistowskiej część musi się spotkać z chłodnym ale zdecydowanym powstrzymaniem. Czas raczej pomyśleć poważnie o odszkodowaniach za masakry polskiej ludności na Wołyniu.

Pamiętajmy - życie ludzkie i ochrona praw człowieka są bezcenne w porównaniu do wartości materialnych z tego prostego względu, że przynajmniej niektóre systemy finansowe posiadają wadę braku zdolności wartościowania naistotniejszych dla rozwoju człowieka i cywilizacji wartości (m.in. ludzkiego życia i zdrowia).Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka