0 obserwujących
212 notek
204k odsłony
72 odsłony

Operacja "Narodowe Pojednanie"

Wykop Skomentuj10

Na początek cytat:

"Do końca tygodnia marszałek ma otrzymać ekspertyzy, od który zależy, czy w przyszłym tygodniu wyznaczy kandydata na stanowisko zmarłego tragicznie prezesa NBP. (...) Ekspertyzy mają być dwie. Jedną przygotuje Kancelaria Sejmu, drugą niezależna kancelaria zewnętrzna"

Czyli, pierwszą z nich przygotują urzędnicy podlegli marszałkowi Sejmu, zaś drugą z nich - prawnicy, którym płacić będzie marszałek Sejmu. Wnioski z obydwu "ekspertyz" już dzisiaj można przewidzieć, zważywszy na "zleceniodawcę".

Jak wszystko w prowadzonej od tragicznej soboty operacji "Narodowe Pojednanie"  zmierza do następujących wniosków, z którymi zapoznamy się już od poniedziałku przyszłego tygodnia:

  1. Martwy Kaczyński  to dobry Kaczyński, bo nie przeszkadza w "narodowym pojednaniu".
  2. Żywy Kaczyński to zły Kaczyński, bo ciągle dzieli Polaków i judzi. Przez niego nie doszło do "narodowego pojednania". Przykładem tego dzielenia Polaków jest pogrzeb Lecha Kaczyńskiego na Wawelu,
  3. Wszyscy liderzy państw przylecieli do Krakowa na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego, żeby "solidaryzować się z bólem odczuwanym przez naród polski i jego lidera Donalda Tuska",
  4. Istnieje prawdopodobieństwo, że to Lech Kaczyński  kazał lądować pilotom z Katyniu, czym sprowadził katastrofę na prawie 100 osób, w tym na swoich najbliższych,
  5. W obliczu nadzwyczajnej sytuacji, w jakiej znalazło się państwo, marszałek Sejmu musi działać i zaproponować kandydatury na wakujące stanowiska. Nie możemy czekać na wybory. Musimy podjąć działania. Państwo musi mieć stabilne kierownictwo.
  6. PiS krytykując marszałka Sejmu za zbyt szybkie decyzje kwestionuje śmierć Lecha Kaczyńskiego i jej wpływ na "narodowe pojednanie" oraz judzi i powraca do swoich najgorszych praktyk z lat 2005 - 2007. Sprawcą tej "dusznej atmosfery" jest Jarosław Kaczyński, który nie potrafi uszanować śmierci brata i choroby matki.

Zakład?

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale