Blog
Spiskowa praktyka dziejów
Na zapleczu
Na zapleczu Wszystko dzieje się na zapleczu. Reszta to teatr dla gawiedzi.
0 obserwujących 212 notek 203751 odsłon
Na zapleczu, 4 sierpnia 2010 r.

Krzyż: Kościół wygrał!

Nasz "łaskawy gospodarz" objawił  urbi et orbi  statystyki dotyczące walki o krzyż. Jak się wydaje ponad te 250 wpisów sugerowało: albo totalny blamaż państwa polskiego, albo totalny blamaż jakiejś partii politycznej, albo totalny blamaż Kościoła Powszechnego, albo totalny blamaż wszystkiego i wszystkich. "Wszyscy przegrali", co jest zgodne z propagandą "niezależnych mediów" w naszym kraju.

Na tym tle ciekawie wygląda zachowanie Kościoła Powszechnego. Wyłączamy z debaty publicznej "dyżurne" autorytety medialne, tj. bp bp  PieronkaŻycińskiego.  Na nich zawsze można bowiem liczyć. Reszta hierarchów rozumie, że bez realnego zaangażowania Kościoła w "problem krzyża"na Krakowskim Przedmieściu nie da się go skutecznie rozwiązać. Czyli, zarówno  Bronisław Komorowski,  jak i  Jarosław Kaczyński będą zmuszeni negocjować z Kościołem tę kwestię. A jak będą negocjować - to Kościół podyktuje im swoje warunki. Czyli, tak czy owak - wygra.

Ktoś, kto ma elementarne pojęcię, jak funkcjonuje Kościół Katolicki ( to dla tych z prawicy) lub chociaż przeczytał wspomnienia Jerzego Urbana  (to dla tych z lewicy) wie, że hierarchowie "zawsze biorą, ale nigdy nie kwitują".

To jasne. Misją Kościoła jest ewangelizacja. Tę można robić, i z  Komorowskim, i z  Kaczyńskim.  A krzyż?

Pismo naucza: "bramy piekielne go nie przemogą"!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jesteśmy trollami, którzy lansują spiskową praktykę dziejów. Teorie spiskowe są ośmieszane przez: 1) użytecznych idiotów, 2) innych spiskowców. Pochodzimy z Dolnego Śląska i publikujemy także nasze spiskowe teorie na Dolny Śląsk 24

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Krzesimir Dzięki za dobre słowo. Obiecujemy bywać częściej. Walka pomiędzy koteriami...
  • @old kicay Kibole pomyślą, że sami siebie komentujemy. Ale dzięki za dobre słowo....
  • @old kicay Nie komentuj naszego bloga, bo po tym, jak Salon24 ma inwestora, można tylko pisać...

Tematy w dziale