148 obserwujących
97 notek
401k odsłon
  1685   0

Sierp i młot- komunizm rozkwita za Tuska I Komorowskiego.

Sądy są znów rozgrzane po smoleńsku

8 czerwca 2010 r.w prokuraturze Warszawa-Śródmieście Komunistyczna Partia Polski wraz z Komunistyczną Młodzieżą Polski otrzymały postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie posiadania przez ich członków symboli komunistycznych.

W lipcu 2011 rokuTrybunał Konstytucyjny orzekł niezgodność z Konstytucją nowelizacji art. 256 Kodeksu Karnego, która przewidywała karanie za m.in posiadanie lub prezentację symboliki komunistycznej

http://niezalezna.pl/27726-komunizm-rozwija-sie-pod-opieka-tuska-i-komorowskiego

Zakazany Jan Paweł II, zakazana krytyka rządu w czasie gdy od ponad roku działają i funkcjonują zakazane prawem w wielu krajach organizacje i strony internetowe.

W czasie gdy policja zatrzymuje i kara osoby za upubliczenianie transparentu z Janem Pawłem II w rocznicę jego beatyfikacji.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/596124,Wizerunek-Jana-Pawla-II-zarekwirowany-przez-policje

http://niezalezna.pl/27702-klub-%E2%80%9Egp%E2%80%9D-protestuje-ws-zatrzymania-kibicow

W czasie gdy prowadzącemu portal AntyKomor policja wchodzi do domu o 6 rano.

http://tvp.info/informacje/polska/po-akcji-abw-antykomorpl-zamkniety/4541411

W czasie gdy sąd zamierza wydać wyrok do 5 lat więzienia za prowadzenia antyrządowej strony.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tworca-antykomorpl-uslyszal-zarzuty-robert-f-moze-trafic-do-wiezienia-za-zniewazenie-prezydenta_251177.html

W czasie gdy transparenty upamiętniającej polskie wydarzenia historyczne są na rozkaz PZPN-owskich "aparatczyków z PRL" bezprawnie zdejmowane z stadionów.

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,10305669,Afera_z_transparentem_na_PGE_Arenie__Delegat_PZPN.html

W czasie gdy hasło "Precz z komuną" jest bezwględnie zwalczane.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,opage,9,title,Precz-z-komuna-az-tak-przeszkadza,wid,14379670,wiadomosc.html?ticaid=1e60cHYPERLINK

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28759/polonia_kibice_flaga_komuna_newspix042012_470.jpeg

Ten wywieszony przez kibiców Polonii Warszawa transparent "Precz z komuną" był powodem bezprawnego przerwania na moment niedzielnego meczu ze Śląskiem Wrocław i zamieszek na trybunach."

To w Polsce od ponad roku za czasów Tuska i Komorowskiego i rządów Platformy Obywatelskiej bez żadnych problemów działają portale i organizacje, które wykorzystują i promują symbole komunizmu.

http://www.1917.net.pl/

http://kppwarszawa.xip.pl/news.php

Komunistyczna Partia Polski Okręg Warszawa

http://kompol.org/

to właśnie te organizacje uczestniczyły kilka dni temu, 1 maja 2012 roku w Warszawie w pochodzie SLD i bez żadnych problemów, bez żadnych interwencji Policji, interwencji ABW niesli sobie następujące transparenty.

Choć art. 256 mówi m.in., że "kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch"

to Po 10.04.2010, za rządów PO w Polsce komuniści wszystko mogą.

W okresie posmoleńskim w latach 2010-2011 w Polsce powstały orzeczenia, które wprost dają możliwość odbudowy w Polsce komunizmu bez maski jaką dziś on zakłada w postaci partii z głosowania w "Nocnej Zmianie".

http://antykomor.pl/trybunal-konstytucyjny-staje-w-obronie-komunizmu/

8 czerwca 2010 r.w prokuraturze Warszawa-Śródmieście Komunistyczna Partia Polski wraz z Komunistyczną Młodzieżą Polski otrzymały postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie posiadania przez ich członków symboli komunistycznych.

W lipcu 2011 rokuTrybunał Konstytucyjny orzekł niezgodność z Konstytucją nowelizacji art. 256 Kodeksu Karnego, która przewidywała karanie za m.in posiadanie lub prezentację symboliki komunistycznej.

Jak mówił we wtorek prezes TK Andrzej Rzepliński, który w sprawie był sprawozdawcą, nieokreśloność badanej regulacji mogła stanowić zagrożenie dla wolności słowa: "Trybunał przyjął, że odpowiedzialności karnej nie może podlegać posługiwanie się przedmiotami, których znaczenie może być wieloznaczne". Dodał, że kontrolowany przepis nie zawierał zamkniętej listy symboli, którymi posłużenie się było zabronione przez prawo.

Co mówił dotąd art. Art. 256. KK?

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Gruzja, Litwa, Łotwa, Estonia czy Węgry to kraje w których radziecka symbolika jest zakazana

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale