Blog
.
szpak80
41 obserwujących 1113 notek 1092278 odsłon
szpak80, 1 stycznia 2018 r.

Dla niemieckiego onetu.pl pedofil z Niemiec to ekspert

Jeden z niemieckich portali, należących do Springera - polskojęzyczny onet.pl - nazwał Daniela Cohn-Bendita ekspertem. Jak nie posłuchamy alkoholika, usypiacza staruszek, pedofila, niszczących Europę pod flagą UE, to Mark Dekan, oficer pracowników onetu, faktu, newsweeka itd., zaparkuje nas na parkingu.

image

Daniel Cohn-Bendit, komunista-pedofil, obywatel Niemiec, był m.in. jednym z przywódców lewackiej rebelii roku 1968 we Francji. Wspominał, że w latach 70., pracując w przedszkolu zabawiał się seksualnie z oddanymi mu pod opiekę dziećmi. Żona też koszerna, a synowi nadał imię Bela. Bela (Béla) to węgierskie imię męskie, nosił je kat Węgrów bolszewik Bela Cohn (Kun, Kohn).
Bela (beh'-lah) to także imię hebrajskie o znaczeniu: destrukcja. Bela /Zoar/ to również miasto niedaleko Sodomy, pozostające w sojuszu z Sodomą i Gomorą, jedno z przeznaczonych do zniszczenia, nie zostało zniszczone dzięki wstawiennictwu Lota.


2016. Bela Cohn-Bendit "interesuje się piłką nożną" jest więc "asystentem trenera" klubu z Frankfurtu, grającego w 9 lidze niemieckiej. Tu  "z uchodźcami" z Syrii, lubią grać w piłkę i podoba im się miasto. Tutaj w oczekiwaniu, aż ktoś im da mieszkanie, bo tam gdzie mieszkają jest głośno.

image

Opublikowano: 01.01.2018 15:11. Ostatnia aktualizacja: 01.01.2018 15:28.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dlaczego wybrałeś politruku z administracji takie zdjęcie z ojcem Rydzykiem? masz tych swoich...
  • @gini co rząd ma prostować? propagandowe książki?
  • @lupin1 Napisałem "prestiżowej", jeśli już chcesz cytować.  Idź się ekscytować tym...

Tematy w dziale