47 obserwujących
1228 notek
1215k odsłon
316 odsłon

Skąd się wzięła partia od ataku na Węgry w parlamencie europejskim,obecnie antyeuropejskim

Wykop Skomentuj

Judith Sargentini, reprezentująca siły dążące do zniszczenia europejskiej Europy, to jej nazwisko figuruje jako nadzorcy nagonki na Węgry. Reprezentuje ona holenderską partię GroenLinks (Zielona Lewica) - partia ta powstała w 1989 r. z połączenia kilku partii - Komunistycznej Partii Holandii (działającej pod tą nazwą do 1991 r.), która poparła inwazję sowiecką na Węgry w 1956 r., była przeciw NATO i przeciw współpracy gospodarczej w Europie; GroenLinks uzupełnił ponadto plankton polityczny: Partia Pacyfistyczno-Socjalistyczna, to z jej młodzieżówki wywodzi się naganiczka na Węgry, partia ta grupowała byłych członków Partii Pracy Fransa 5% Timmermansa i Partii Komunistycznej - a ideologicznie tworzyli ją marksiści, trockiści, anarchiści; Partia Polityczna Radykałów (chrześcijańscy socjaliści bliscy marksistom, to tak jak pozostali zaangażowani uczestnicy tzw. ruchów antynuklearnych w l.80 w zachodniej Europie, ruchy te były animowane w Europie i USA przez ZSRS), czwartą częścią składową GroenLinks była protestancka "postępowa" Ewangelicka Partia Ludowa, bliska Partii Komunistycznej. Ci komuniści z CPN, którzy nie weszli do Zielonej Lewicy utworzyli Nową Partię Komunistyczną Holandii. Pierwszym posłem z Indii Holenderskich, zasiadającym w holenderskim parlamencie był komunista z Indonezji autor książki pt. "Z Moskwy do Tyflisu/Tibilisi", jego brat pracował w filmie (reżyseria, aktorstwo).

1932 - O Indiach Holenderskich w owym czasie:
Pernicious Influence of Picture Shows on Oriental Peoples", o tym jak "jak bolszewicy prowadzą propagandę w kolonjach państw europejskich, wykorzystując do tego celu nawet fanatyzm islamski, chociaż sami są "przeciwnikami wszystkich religij". Po wyliczeniu szeregu wypadków, które zakończyły się krwawo (na terenie kolonij położonych w Azji), a któremi kierowała ręka sowiecka, autor zastanawia się nad wpływem, jaki odgrywa w kolonjach kinematograf:
— Kino ukazuje tubylcowi Europejczyka bardzo często w nocnych kabaretach, głupiego, bezecnego. Tubylec widzi białe kobiety dekoltowane do niemożliwości, widzi rewolwery i to, że pijani biali biją się pomiędzy sobą o byle głupstwa. To wszystko razem wpływa na tubylca w sposób demoralizujący. Kolorowy mieszkaniec kolonji wyrabia sobie na podstawie filmów przekonanie, że mężczyźni w Europie są po większej części bandytami, a kobiety prostytutkami". (1932)

Partii GroenLinks przewodzi dzisiaj polityk pochodzenia indonezyjsko-marokańskiego. W nazwie partii słowo "Zielona" - pojawiło się za sprawą Partii Politycznej Radykałów, a "Lewica" za sprawą partii komunistów i partii pacyfistów-socjalistów.

Partia GroenLinks (Zielona Lewica) z Holandii jest zamieszana w sprawę głośnego mordu politycznego, popełnionego na przeciwniku imigracji islamskiej do Holandii. To w kręgach GroenLinks obracał się działacz "obrońców praw zwierząt", który na kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w Holandii w 2002 r. zamordował popularnego lidera jednej z list wyborczych - Pima Fortuyna - przeciwnika imigracji islamskiej.

2011 r.
"Co było zapisane na komputerze Volkerta van der Graafa? [na komputerze mordercy]
- Niedługo po aresztowaniu Volkerta van der Graafa radny partii GroenLinks Jack Bogers odbiera telefon od burmistrza Wageningen Jaapa Sala. Od niego Bogers dowiaduje się, że "pracownik VMO" [organizacji "praw zwierząt"] jest podejrzany o zamordowanie Fortuyna. Sala prosi o zachowanie ścisłej tajemnicy, ale Bogers natychmiast informuje swojego dobrego przyjaciela Sjoerda van de Wouw z VMO, który zaraz wykonuje telefon do domu Volkera van der Graafa, gdzie odbiera jego kochanka Petra Lievense. Kiedy następnego dnia policja przeszukała dom Volkerta van der Graafa okazało się, że z jego komputera zostało skasowanych 200 plików. Także w biurze VMO usunięto pliki cyfrowe. Możliwe, że w ten sposób usunięto ważne dowody przeciwko Volkertowi i jego wspólnikom. Dzięki Bogersowi [z GroenLinks].
Bogers był sądzony za naruszenie tajemnicy. Został skazany na 500 euro grzywny...
("następnie zabójstwo popełnione na antyimigranckim polityku zostało przedstawione jako czyn jednostki")

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale