Blog
.
szpak80
47 obserwujących 1191 notek 1177462 odsłony
szpak80, 14 września 2018 r.

Skąd się wzięła partia od ataku na Węgry w parlamencie europejskim,obecnie antyeuropejskim

Judith Sargentini, reprezentująca siły dążące do zniszczenia europejskiej Europy, to jej nazwisko figuruje jako nadzorcy nagonki na Węgry. Reprezentuje ona holenderską partię GroenLinks (Zielona Lewica) - partia ta powstała w 1989 r. z połączenia kilku partii - Komunistycznej Partii Holandii (działającej pod tą nazwą do 1991 r.), która poparła inwazję sowiecką na Węgry w 1956 r., była przeciw NATO i przeciw współpracy gospodarczej w Europie; GroenLinks uzupełnił ponadto plankton polityczny: Partia Pacyfistyczno-Socjalistyczna, to z jej młodzieżówki wywodzi się naganiczka na Węgry, partia ta grupowała byłych członków Partii Pracy Fransa 5% Timmermansa i Partii Komunistycznej - a ideologicznie tworzyli ją marksiści, trockiści, anarchiści; Partia Polityczna Radykałów (chrześcijańscy socjaliści bliscy marksistom, to tak jak pozostali zaangażowani uczestnicy tzw. ruchów antynuklearnych w l.80 w zachodniej Europie, ruchy te były animowane w Europie i USA przez ZSRS), czwartą częścią składową GroenLinks była protestancka "postępowa" Ewangelicka Partia Ludowa, bliska Partii Komunistycznej. Ci komuniści z CPN, którzy nie weszli do Zielonej Lewicy utworzyli Nową Partię Komunistyczną Holandii. Pierwszym posłem z Indii Holenderskich, zasiadającym w holenderskim parlamencie był komunista z Indonezji autor książki pt. "Z Moskwy do Tyflisu/Tibilisi", jego brat pracował w filmie (reżyseria, aktorstwo).

1932 - O Indiach Holenderskich w owym czasie:
Pernicious Influence of Picture Shows on Oriental Peoples", o tym jak "jak bolszewicy prowadzą propagandę w kolonjach państw europejskich, wykorzystując do tego celu nawet fanatyzm islamski, chociaż sami są "przeciwnikami wszystkich religij". Po wyliczeniu szeregu wypadków, które zakończyły się krwawo (na terenie kolonij położonych w Azji), a któremi kierowała ręka sowiecka, autor zastanawia się nad wpływem, jaki odgrywa w kolonjach kinematograf:
— Kino ukazuje tubylcowi Europejczyka bardzo często w nocnych kabaretach, głupiego, bezecnego. Tubylec widzi białe kobiety dekoltowane do niemożliwości, widzi rewolwery i to, że pijani biali biją się pomiędzy sobą o byle głupstwa. To wszystko razem wpływa na tubylca w sposób demoralizujący. Kolorowy mieszkaniec kolonji wyrabia sobie na podstawie filmów przekonanie, że mężczyźni w Europie są po większej części bandytami, a kobiety prostytutkami". (1932)

Partii GroenLinks przewodzi dzisiaj polityk pochodzenia indonezyjsko-marokańskiego. W nazwie partii słowo "Zielona" - pojawiło się za sprawą Partii Politycznej Radykałów, a "Lewica" za sprawą partii komunistów i partii pacyfistów-socjalistów.

Partia GroenLinks (Zielona Lewica) z Holandii jest zamieszana w sprawę głośnego mordu politycznego, popełnionego na przeciwniku imigracji islamskiej do Holandii. To w kręgach GroenLinks obracał się działacz "obrońców praw zwierząt", który na kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w Holandii w 2002 r. zamordował popularnego lidera jednej z list wyborczych - Pima Fortuyna - przeciwnika imigracji islamskiej.

2011 r.
"Co było zapisane na komputerze Volkerta van der Graafa? [na komputerze mordercy]
- Niedługo po aresztowaniu Volkerta van der Graafa radny partii GroenLinks Jack Bogers odbiera telefon od burmistrza Wageningen Jaapa Sala. Od niego Bogers dowiaduje się, że "pracownik VMO" [organizacji "praw zwierząt"] jest podejrzany o zamordowanie Fortuyna. Sala prosi o zachowanie ścisłej tajemnicy, ale Bogers natychmiast informuje swojego dobrego przyjaciela Sjoerda van de Wouw z VMO, który zaraz wykonuje telefon do domu Volkera van der Graafa, gdzie odbiera jego kochanka Petra Lievense. Kiedy następnego dnia policja przeszukała dom Volkerta van der Graafa okazało się, że z jego komputera zostało skasowanych 200 plików. Także w biurze VMO usunięto pliki cyfrowe. Możliwe, że w ten sposób usunięto ważne dowody przeciwko Volkertowi i jego wspólnikom. Dzięki Bogersowi [z GroenLinks].
Bogers był sądzony za naruszenie tajemnicy. Został skazany na 500 euro grzywny...
("następnie zabójstwo popełnione na antyimigranckim polityku zostało przedstawione jako czyn jednostki")

Opublikowano: 14.09.2018 18:59. Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 21:38.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @suveren tak, bardzo dobrze pamiętasz. Nie ten dział niestety.
  • @pink panther  Co ciekawe, brat działał nie po linii humanistycznej tylko inżynierskiej....
  • @Bazyli1969  To prawda jego brat to też pasmo takich "cudów".

Tematy w dziale