Większość woli utrwalone kłamstwo smoleńskie
- od przyznania , że się mylili
Do eksperymentu potrzeba:
- prawo jazdy,
- samochód
( dotyczy tylko tych, którzy lecieli kiedyś samolotem- jako pasażerowie)
- prosty
odcinek drogi o małym ruchu.
Boy Driving Car Cartoon Clip Art Free Download
**
Należy- jadąc ze stałą prędkością , np. 40 km/h zmniejszyć w ciągu ok. 2 sekund prędkość o 7 km/h;
można obserwować licznik - jeszcze lepiej skorzystać z wyświetlacza na radarze prędkości.
Uzupełnienie:
- dla celów doświadczenia wystarczy liczenie w pamięci lub , na głos;
jak wyskalować stoper ?
..za pomocą mnemotechniki
https://zegaronline.pl/stoper/#
wystarczy aby przed wyjazdem przećwiczyć liczenie raaaz, dwaa- patrząc na stoper
- Warto wykonać parę prób , gdyż za pierwszym razem raczej się nie uda zrobić tego w dobrym przybliżeniu; trzeba wyczuć jak mocno nacisnąć hamulec.
Wg fałszerzy z MAK tak niby miał przyhamować w locie Tu-154 !!

Jest coś takiego jak pamięć ciała;
- możemy porównać nasze odczucie przy hamowaniu samochodem z tym zapamiętanym z lotu ..
.. czy kiedykolwiek przy zniżaniu , podejściu do lądowania - mieliśmy w powietrzu odczucie gwałtownego hamowanie; podobne do tego jak przy hamowaniu samochodem o 7 km/h w ciągu 2 sekund ?
- Nie !
Tym bardziej , że to co pokazuje MAK to byłoby jeszcze bardziej gwałtowne , gdyż w powietrzu nie można zadać nagle potrzebnego hamowania ; musiało by ono błyskawicznie narastać ! - w ciągu sekundy ..i w ciągu sekundy spaść do zera ;
jadąc samochodem siła hamowania działa prawie natychmiast po naciśnięciu pedału hamulca, tak więć wartośc chwilowa opóźnienia byłaby znacznie większa niż średnie 0,95 m/s2.
Fałszerstwo MAK zostało udowodnione.


Może prof. Artymowicz z Uniwersytetu w Toronto, który wspiera narrację MAK będzie miał w tej kwestii coś do powiedzenia ?
(ten prestidigitator smoleński- po godzinach udziela się jako niby ekspert
- popełnił notki na temat sił działających na samolot na ścieżce zniżania..
dla niego to mały pikuś- jak twierdzi
choć faktycznie- nagina fizykę byle by tylko wspierać narracja rosyjską)
np.
https://www.salon24.pl/u/fizyka-smolenska/938891,58-nie-ma-niezgodnosci-danych-o-ostatnim-znizaniu-tupolewa-pod-smolenskiem
Więc niech Pan wytłumaczy gościom Salonu i ( jak to Pan zwykł robić- polskiej opinii publicznej) skąd się wzięła ta ogromna siła hamująca - z pikiem rzędu 10 Ton o godz ok 10:40:44 do 10:40:46 ?
https://www.salon24.pl/u/niegracz/1235856,sfalszowanie-parametrow-w-raporcie-mak-fizyki-sie-nie-oszuka-rozwiazanie
Stanie Pan do debaty w tej kwestii ?
- niech się pan znów pokaże w TVN czy gdzie tam
kompromitacja pewna - ale w szlachetnym celu
- dla Polski
dla prawdy
że MAK kłamał
a wielu mu w tych kłamstwach w Polsce pomagało
Od maja 2010 wskazuję na sprzeczność narracji MAK z elementarnymi faktami,śladami oraz prawami fizyki. "Jeszcze nigdy tak niewielu nie stanęło przeciw tak Wielu by bronić prawdy dotyczącej tragicznego zdarzenia lotniczego." "Jeszcze nigdy tak nie skompromitowało się środowisko techników, ekspertów, naukowców milcząc gdy do narzucania kłamliwej narracji łamie się elementarne prawa fizyki i ignoruje wiedzę."
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka