Blog
Dlaczego nie warto być katolikiem?
Dominnik
Dominnik Osobą wierzącą w miłość, przyjaźń, w postęp, rozum, szacunek i afirmację człowi
0 obserwujących 12 notek 39692 odsłony
Dominnik, 21 października 2011 r.

ANIA GRODZKA Z RUCHU PALIKOTA- KOBIETA TOTALNA

W Polsce żyje więcej kobiet niż mężczyzn, kobiety są od mężczyzn lepiej wykształcone i bardziej pracowite. Niestety faceci dążą do patriarchalnego, antydemokratycznego i zacofanego społeczeństwa. W nowym Sejmie, pomimo kwoty, znalazło się niewiele kobiet. Ale za to ciekawie zapowiada się Prezydium Sejmu- liberalna marszałkini, była ministerka zdrowia Ewa Kopacz, wicemarszałkini Wanda Nowicka z Ruchu Palikota oraz również liberalna Małgorzata Kidawa-Błońska. To cudowna wiadomość, chociaż na tym etapie nie będzie problemów z in vitro, związkami partnerskimi i tak dalej. Myślę, że należy być dobrej myśli, ale pełny sukces będzie dopiero za cztery lata, kiedy Ruch Palikota zajmie drugie miejsce w wyborach.

Liczę na to, że Prawo i Sprawiedliwość   czym prędzej pozbędzie się swojego nieudanego prezesa, usunie obecny „dwór” i może wtedy będzie przypominać europejską partię konserwatywną.

Niezwykle cieszę się, że w Sejmie znalazła się Ania Grodzka- kobieta dzielna, totalna, fascynująca. Im więcej takich kobiet w polityce, tym Polska będzie lepszym państwem. Lepszym znaczy otwartym, europejskim w rozumieniu liberalnym, afirmującym ( a przynajmniej tolerancyjnym) i kochających się ludzi. Bez hipokryzji, nienawiści, uprzedzeń, stereotypów i ksenofobii. Nieakceptacja jest spowodowana strachem, a strach niewiedzą. Dlatego Ruch Palikota konsekwentnie i bezkompromisowo realizować będzie misję oświeceniową wśród polskich parlamentarzystów oraz społeczeństwa. 

Opublikowano: 21.10.2011 23:43.
Autor: Dominnik
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Otwarty, akceptujący, odważny, niezależny, asertywny

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @THX-głos z ludu. Kolorowa nie zapraszała niemieckich bojówkarzy, których ja też potępiam.
  • @szybki900 Wiem, że mają się spotkać Biedroń z Kaliszem. A skąd wiesz, że jutro?
  • @isajew Są przypadki, że gej nie może odwiedzić swojego partnera w szpitalu ani podjąć...

Tematy w dziale