0 obserwujących
15 notek
34k odsłony
  2922   0

Dlaczego Newsweek obraża Polaków?

To już nie pierwszy raz, gdy czasopismo Tomasza Lisa w sposób chamski i bezczelny za pomocą wulgarnych okładek, kpin, albo fotomontaży  usiłuje wmówić wszystkim jaka to Polska i jej naród są beznadziejni, zacofani, wiecznie "według badań nad (tu wpisz dowolną treść) co czwarty/trzeci/drugi Polak jest naj.... (tu wpisz do wyboru dokończenie: -głupszy, -gorszy," Już nam Newsweek wiele razy objawił, że jesteśmy faszystami, rasistami, antysemitami itd. Teraz co rusz dowiadujemy się, że Polacy są naj (i tu dowolna negatywna cecha).

Na przykład; 

OK, nie czytałem tego numeru (w ogóle nie czytam tego tabloidu), rozumiem, że w środku jest artykuł na temat problemów psychicznych z którymi zmagają się Polacy. Ale czy na litość boską musi on być reklamowany na okładce w taki paskudny sposób? Co to ma być "Psycho Polak"? Trafnie to ujął internauta w komentarzu na Onecie:

No właśnie, nie dość, że antysemita, to jeszcze psychol. Spójrzmy na kolejną okładkę postępowej i nowoczesnej grupy tolerancyjnych dziennikarzy:

 

Domyślam się, że chodziło o wykpienie grupy narodowców, którzy przebrani za goryle zakłócali jakiś tam występ Magdaleny Środy czy jakoś tak. No tak, ale gdy ci sami narodowcy świętują narodowe święta niosąc polską flagę, składają kwiaty przy pomnikach polskich bohaterów, to wtedy Njusłik udaje, że nic nie widzi. A tak to obraża Polaków przedstawiając ich jako małpy. Czy zatem jeśli np. żydowska młodzież przebierze się za małpy i będzie w ten sposób protestować pod polską ambasadą w jakimś tam swoim interesie, to czy pan Lis odważy się zrobić taką samą okładkę, tyle że z flagą Izraela i napisem "Prawdziwy Żyd"? Czy opublikowałby okładkę pejsatego pana w kapeluszu pod spodem z wielkim tytułem "Psycho Żyd"? Czy wyobrażacie sobie jaka histeria by wybuchła wśród władz Izraela, różnych sotwarzyszeń Żydów w Polsce itd.? Sami sobie odpowiedzcie na te pytania.

Przyjrzyjmy się teraz bohaterskiej walce naszego wzorowego redaktora ze smoleńską sektą i herezją:

Po pierwsze: nie trzeba być zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, żeby zdawać sobie sprawę z powagi rosyjskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Naprawdę większość osób, które nie są związane ani z PiSem, ani z żadną inną partią, widzi fakty jakie są: przetrzymywanie wraku, czarnych skrzynek, tajemnicze "samobójstwa", kłamstwa na temat "pijanego Błasika", albo rewelacje Wyborczej "Jak nie wylądujemy, to mnie zabiją". Po drugie: co czytelnicy Njusłika i Bzdety Wyborczej powiedzą o zagranicznych ekspertach lotnictwa? Oni też "są z PiSu"? Wreszcie po trzecie: wystarczy wejść na www.gazeta.pl i poczytać komentarze pod dowolnym artykułem dotyczącym Smoleńska. Grzeczna i miłościwa grupa komentujących aż pała miłością i tolerancją wobec osób nie wierzących do końca Rosjanom. Każda taka wypowiedź oczywiście ma dodatkowo kilkaset plusów (czyli pozytywnych głosów, tzw kciuk w górę). To jest ta liberalno-lewicowa inteligencja, walcząca z paskudną prawicową sektą. Radar wyszukujący faszyzm i oszołomów cały czas jest włączony!

 

 

No tak, niedowierzanie w "zwykły wypadek i naciski prezydenta na pilotów" jest czymś nienormalnym, poważną chorobą psychiczną itd. co Wyborcza, Newsweek i TVN już nam dawno udowodniły. ALE propagowanie zobczeń, wmawianie wszystkim na siłę, że to jest cool i nowoczesne, a kto sięz tym nie zgadza, ten jest zacofany, to już jest NORMALNE i zdrowe psychicznie? Pochód z flagami, oddawanie hołdu bohaterom Armii Krajowej itd. to faszyzm i nietolerancja, a forsowanie transów typu Anne Grodzkie (tak będę pisał, bo nie wiadomo co to w końcu jest - kobieta, czy mężczyzna, bo ponoć jednak nie odciął sobie czegoś) i na siłę wmawianie (już nawet dzieciom w szkołach!), że facet łądujący w tyłek drugiego faceta to coś super, jest normalne? Racja, transdziwadła i homofaszyści to nowoczesność, przecież to właśnie geje i transseksualiści poprowadzilil nas do XXI wieku, dzięki nim mamy teraz komputery, samochody i telefony komórkowe. Nie to co jakieś zacofane pedofilofoby, homofoby i transfoby! Okej, niech sobie robią co chcą u siebie w domu, ale dlaczego wychodzą z tym obnosić się publicznie na ulicę, a potem mają do wszystkich pretensje, że nikt ich nie toleruje, że padli ofiarą napaści i pobicia? Czy jeśli wiem, że wejdę do lasu pełnego wilków, to później będę wszystkich dookoła obwiniać, że zostałem zaatakowany i ciężko pogryziony? A kto mi kazał tam leźć? Homopropaganda w USA już dawno udowodniła, że homosexualizm jest czymś zupełnie normalnym. Ba, teraz nawet zaczyna się mówić, że jest on czymś normalniejszym niż heterosexualizm.

 

Pomijając profanację godła, skupmy się na podpisie "ILE WIEŚNIAKA W POLAKU". Byliśmy już antysemitami, katolibami, psycholami, jesteśmy teraz wieśniakami. Słuchaj Lisie, dlaczego tak nas nienawidzisz? Kto ci płaci za obrażanie nas? Nie wiem już jak mam to skomentować.

 

 

"Polski mężcyzna: strach, kompleksy, depresja." Słuchaj rudy lisie. Te wszystkie szokujące badania i ich dane, dotyczą nie tylko Polaków, ale w ogóle wszystkich ludzi na świecie! Pokaż mi kraj, w którym nie ma osób z problemami psychicznymi, ludzi którym słoma z butów wystaje, chamów, prostaków, wariatów, złodziejów, gwałcicieli, zabójców, pipjaków itd. No ale ty musisz ciągle wszystkim ogłaszać, że taka patologia to tylko w Polsce. Ludzie nie mają pracy, emeryci są coraz bardziej oskubywani przez rząd, polskie drogi i koleje są w fatalnym stanie, a ty nam tutaj zaszczepiasz poczucie winy i wstydu jaki to ja jestem psychiczny i głupi Polak, a Grodzkie, Biedrony itd. to normalne i zdrowe. Bo "polskość to nienormalność!" Dzięki takim ludziom jak Michnik czy Lis, uczymy się, że trzeba wstydzić się bycia Polakiem, wstydzić się upamiętniać ofiary rzezi wołyńskiej, katyńskiej, katastrofy smoleńskiej itd. Bo prawdziwy Polak musi być dzisiaj gejem, gardzić polskością, mieć wbudowaną wyszukiwarkę faszyzmu i obrażać się wzajemnie na tle narodowościowym. Lisek, do dzieła - zrób teraz takie same okładki z Izarelem i Żydami!!!

 

 

PS. Znalazłem podobną notkę: http://polscott24.com/newsweek-obraza-polakow/

 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale