28 obserwujących
533 notki
168k odsłon
  269   0

Nowe idzie z południa.

     Wczoraj „Karpacka Brygada” biła się w Krośnie. Siłami „spółki dorazowej” w składzie: Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Karpackiej Fundacji Rozwoju Społeczno Gospodarczego, Stowarzyszenia „Czyń Dobro, Mimo Wszystko” zostało zorganizowane forum gospodarcze poświęcone i klastrom i prawu dla „wspólnych ustaleń umownych”. Jeszcze nigdy nie było mi dane mówić o karpackiej tradycji „stowarzyszeń do poszczególnych czynności handlowych na wspólny rachunek” do tak szerokiego audytorium i do tak przepełnionej sali.

Był Jurek Wawro, był Piotr Świder. Mnie przyszło powiedzieć coś na temat „Wspólne ustalenia umowne... jako podstawa tworzenia związków gospodarczych o integracji produktowej”.

Co nas cieszy?. W sukurs przychodzi nam młode pokolenie, co widać na załączonym obrazki. Wyjątkowo dobrze zorganizowane i zmotywowane.

"Karpacka Brygada".

Była to pierwsza z zaplanowanych czterech imprez. Następna w sobotę.

Nikt ponoć nie słyszał o "okrętach flagowych społecznej gospodarki rynkowej". No to będzie powiedziane do przedsiębiorców, ludzi wyjątkowo trzeżwo chodzących po ziemi.

Jeśli nie jesteś z Podkarpacia i ciągle tkwisz w rynsztoku liberalnej doktryny gospodarczej - to żałuj. Ciągle jednak możesz wejść na portal Otwartego Lobbingu Obywatelskiego. OTWARTEGO - POWTARZAM!!!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale