Na konferencji prasowej 19 maja, Rafał Ziemkiewicz oznajmił powstanie "Endecji". Czy to jest zaskocznie, że autor "Polactwa" powołał to stowarzyszenie? Raczej nie! Od wielu lat, jako publicysta i komentator spraw polityczno-społecznych był on mocno zaangażowany w ocenę polskiej rzeczywistości. Otwarcie krytykując niemal wszystkie ugrupowania polityczne, prawie zawsze nawoływał na stworzenie zupełnie nowej jakości i wprowadzanie zupełnie nowego toku myślenia o tym, jak powinny iść sprawy naszego kraju i nas samych. Dzisiaj specjalnie dla naszego portalu wyjaśnia dlaczego postanowił powołać "Endecję" i tym samym jakie cele mu przyświecają. Zapraszamy: http://thenowypolskishow.co.uk/endecja-rafal-zi…
247
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze