"H. Gronkiewicz - Waltz co najmniej dała przyzwolenie na złodziejską reprywatyzację!" - mówi F. Frąckowiak
W Warszawie nie dzieje się dobrze. Po prostu wreszcie nowa władza postanowiła powiedzieć dość w sprawie reprywatyzacji i nielegalnego handlu nieruchomości. Zaczęły się aresztowania i coraz więcej osób, która okradała mieszkańców stolicy zaczyna się bać. Kilka dni temu zatrzymano osoby z bliskiego otoczenia Hanny Gronkiewicz - Waltz. A co robi pani Prezydent? Jedzie na wakacje! Czy wróci, wiedząc że za chwilę prokurator wyśle organy ścigania, by zatrzymać ją na przesłuchanie? Czas pokaże. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy pana Filipa Frąckowiaka, który jest radnym miasta Warszawa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zapraszamy do słuchania. http://thenowypolskishow.co.uk/h-gronkiewicz-waltz-najmniej-dala-przyzwolenie-zlodziejska-reprywatyzacje-mowi-f-frackowiak


Komentarze
Pokaż komentarze (1)